Hlavní navigace

AKCE O MĚSÍC PRODLOUŽENA: TISÍC MINUT VOLÁNÍ ZDARMA A LINKA ZA KORUNU

[Tisková zpráva] Pevnou linku za 1 Kč a tisíc minut na volání zdarma je možné získat až do konce dubna 2006. Pro velký úspěch u zákazníků, který souvisí i se zvýšeným zájmen o služby vysokorychlostního internetu, prodloužil ČESKÝ TELECOM tuto marketingovou akci o celý měsíc.

Sdílet

Zákazníkům všech nových telefonních linek, objednaných v akční nabídce, poskytne ČESKÝ TELECOM automaticky 1000 volných minut na volání do pevných sítí v ČR po celých 24 hodin na první tři měsíce od zřízení linky.
Navíc mohou zákazníci využívat zdarma celou řadu doplňkových služeb: Přátelé, Přesměrování hovorů, Malou konferenci, Čekající hovor, e účet a další.
Parametry svého vysokorychlostního připojení Internet Expres ČESKÝ TELECOM zdokonalil razantně. Až čtyřnásobně navýšil rychlosti připojení, zjednodušil pravidla využívání datových limitů, zpříjemnil takzvanou Fair User Policy. To všechno při zachování současných cen.
Pevnou telefonní linku a služby Internet Expres je možné si objednat na internetových stránkách www.telecom.cz nebo www.internetex­pres.cz, na bezplatné telefonní lince 800 111 111, ve značkových prodejnách Telepoint a Telepoint Partner a Eurotel.
Na vysoké úrovni jsou dnes také moderní telefony pro pevnou linku. Kromě komfortu a spolehlivosti přinášejí mnoho užitečných funkcí, které v řadě ohledů předčí mobilní telefony. SMS zprávy v pevné síti jsou stále za 1 Kč, měsíčně jich zákazníci odešlou přibližně 350 000.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).