Hlavní navigace

Akční nabídka Novera DSL prodloužena do konce ledna

[Tisková zpráva] Praha, 3. ledna 2008 – Celonárodní telekomunikační operátor GTS Novera prodloužil svou speciální nabídku výhodného vysokorychlostního připojení k internetu Novera DSL. Noví zákazníci mohou až do konce ledna získat modem a zřízení služby po 1 Kč. Navíc objedná-li si zákazník některou z nabízených služeb Novera DSL po internetu, získá jako dárek praktický zimní balíček – šálu, čepici a rukavice.

Sdílet

Službu Novera DSL mohou zákazníci používat již za 395 Kč měsíčně – za tuto cenu je nabízeno připojení o rychlosti 2 Mbit/s s datovým limitem 12 GB. Zákazníci, kteří si službu Novera DSL objednají do 31. ledna 2008 a uzavřou smlouvu na 18 měsíců, obdrží modem ZyXEL Prestige 660R a zřízení služby po 1 Kč. Šálu, rukavice a čepici získají zdarma všichni zákazníci, kteří uzavřou objednávku přes webové rozhraní na stránkách www.gtsnovera.cz. Obdržení tohoto praktického dárku přitom není závislé na délce uzavřeného kontraktu ani na zvoleném cenovém programu.

Novera DSL je výhodné a neomezené připojení k internetu určené zejména malým a středním firmám. Díky technologii ADSL mohou tito zákazníci využívat přístupu k internetu rychlostí v řádu tisíců kbit/s. Více informací včetně kompletního ceníku je k dispozici na www.gtsnovera.cz. Ceny uvedené v textu jsou bez DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).