Hlavní navigace

Aktuálně o regionech na www.quick.cz

[Tisková zpráva]

Sdílet

Aktuálně o regionech na www.quick.cz

Praha, 10. prosince 2001 – INTERNET OnLine, internetová divize ČESKÉHO TELECOMU a.s., připravil na začátku prosince pro portál www.quick.cz další novou službu – tentokrát regiony.quick.cz.

Aplikace nabízí aktuální regionální zpravodajství zaměřené na využití volného času pro jednotlivce i celé rodiny. Quick Regiony rovněž umožní zveřejnit zprávy o akcích také pořadatelům, kteří tak mohou s výhodou využít možnost oslovit každý měsíc na portálu www.quick.cz 200 000 jeho pravidelných návštěvníků.

Výhodou uvedené aplikace je silný redakční tým, který pokrývá Českou republiku (rozdělenou do osmi praktických regionů) a který každý den poskytuje zajímavá fakta o aktuálním dění, výstavách, akcích a koncertech. Aktuálně doplňovaná katalogová sekce upozorňuje také na objekty, památky, zámky i rozhledny, které se mohou stát zajímavým cílem turistických výletů. V letním i zimním období je tak možné získat inspiraci pro víkend s dětmi či bez, pěšky, autem nebo na kole.

Fotografická sekce i samotné články nabízejí i řadu digitálních fotografií, zimní měsíce zpestří sněhové zpravodajství, letní naopak informace pro vodáky. Díky propojení s Quick Mapy je možné většinu lokalit najít okamžitě na mapě. Zajímavým může být i propojení s Quick Search katalogem upozorňujícím na regionální weby, které často zůstávají ve stínu velkých serverů či exponovaných stránek.

Quick Regiony je možné také využít ve spojení s dalšími službami portálu „laděnými“ regionálně – zpravodajstvím, počasím či programem kin.

Nevíte dnes jak strávit příští víkend? Určitě zavítejte na regiony.quick.cz!

INTERNET OnLine patří mezi největší poskytovatele internetového připojení v ČR. Nabízí nejen kvalitní, spolehlivé a garantované dial-up připojení po celé České republice v rámci výhodného tarifu I2001, ale také profesionální připojení pevnou linkou. V poslední době se soustřeďuje i na celou řadu doplňkových služeb spojených s internetem. Provozuje portál www.quick.cz , velký herní server www.gamezone.cz a největší server pro děti www.majaky.cz . V říjnu oznámil 400 000. zákazníka vytáčených služeb do Internetu a v prosinci 400 000. zákazníka služby QUICK.cz . Více informací naleznete na adrese: http://www.iol­.cz/onas.php

Phdr. Jana Voňavková
PR manažerka INTERNET OnLine
ČESKÝ TELECOM, a.s. – Imaginet, o.z.
PRAHA 8, Karlín, PSČ 186 21, Thámova 11–13
IČO: 6019336
Tel.: +420 2 7146 6312
fax: +420 2 7146 8543
e-mail: jana.vonavkova@hq­.iol.cz