Hlavní navigace

Aktuální zpravodajství z MFF Karlovy Vary na Nova Cinema i TV Nova

[Tisková zpráva] Aktuální zpravodajství z letošního 45. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary připravila pro své diváky Nova Cinema. Novinky z dějiště této akce bude od 2. do 11. července přinášet každý den v 19.55 hodin pořad Hvězdný reportér ve Varech. Jeho reprízu pak mohou diváci sledovat vždy po prime time filmu na TV Nova.

Sdílet

Praha 28. června 2010 – Televizní kanál Nova Cinema přichází na počátku letošního léta s novinkou pro filmové fanoušky. Od 2. do 11. července bude přinášet denní zpravodajství ze 45. Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech v pořadu Hvězdný reportér ve Varech.

Moderátor Tomáš Kraus se z dějiště největšího filmového festivalu v ČR a jednoho z nejprestižnějších světových festivalů kategorie A přihlásí s reportážemi ze zahajovacího i závěrečného ceremoniálu, z příjezdů domácích i zahraničních filmových hvězd i ze slavnostních filmových premiér. Poskytne divákům exkluzivní pohledy do zákulisí festivalu, záznamy z tiskových konferencí a pozve je na nejrůznějších doprovodné akce – hudební koncerty, taneční párty, festivalové večírky i golfový turnaj.

Diváci se také mohou těšit na rozhovory s mnoha domácími umělci i hereckými osobnostmi světového formátu, které do Karlových Varů zavítají. Letos to bude např. britský filmový a divadelní herec Jude Law, ruský filmový režisér Nikita Michalkov, dvě herecké hvězdy evropské kinematografie – Micheline Presleová a Maria de Medeiros, jihokorejský filmový režisér Lee Chang-dong a mnoho dalších.

Po skončení festivalu Nova Cinema ještě připraví ohlédnutí za jeho průběhem. Které filmy na něm sklidily největší úspěch, jaká party se nejvíc povedla či jaký host nejvíc okouzlil filmové fanoušky ukáže televizním divákům reportér Tomáš Kraus v pořadu Hvězdný reportér Speciál. Nova Cinema jej uvede ve čtvrtek 15. července ve 21.40 hodin.

Hvězdný reportér ve Varech od 2. do 11. července každý den vždy v 19.55 na Nova Cinema a po hlavním pořadu na TV Nova. Hvězdný reportér Speciál ve čtvrtek 15. července ve 21.40 hodin na Nova Cinema.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).