Hlavní navigace

Akviziční květen na Primách – profesionálně a s láskou

[Tisková zpráva] Na květen připravily televizní programy Prima a Prima COOL dvě premiéry nových zahraničních seriálů. Televizi Prima budou každé úterý večer navštěvovat Profesionálky. První návštěva dámského vyšetřovacího týmu, před kterým se vrahové v San Francisku musejí mít na pozoru, je plánována na 11. 5. ve 22.30.

Sdílet

Na programu Prima COOL se zas budou moci o víkendech po poledni diváci bavit u komediálního seriálu Seznam ex. Od soboty 8. 5. bude v 12.55 třiat­řicetiletá Bella mezi svými bývalými partnery hledat muže na celý život. Pokud to podle věštby do roka nestihne, zůstane navždy sama.

Kromě seriálů se mohou diváci také těšit na lákavou květnovou nabídku Prima kina. V premiéře se na Primě představí Meryl Streepová ve filmu Ďábel nosí Pradu. S romantikou a svádivým tancem vstoupí do domácností snímky Smím prosit? a Let´s dance. Stejně skvělým obsazením, a navíc kontroverzním tématem a rafinovanou zápletkou překvapí Spojenec. Napětím a bojovností pak osloví filmy jako Rychle a zběsile I. a II., Tango a Cash, Muž s cejchem smrti nebo Šakal.

Program Prima COOL v květnu ovládne Eastwoodománie. Clint Eastwood oslaví 31. 5. kulaté výročí. Diváci Primy COOL uvidí tohoto slavného a neúnavného filmaře nejen v různorodých hereckých kreacích, ale vychutnají si i jeho režisérské počiny. V průběhu oslavencova měsíce se divákům představí jeho filmy Zelenáč (5. 5. ve 22.00), Sázka na smrt (7. 5. ve 23.10), Železný stisk (8. 5. ve 22.05), Absolutní moc (10. 5. ve 22.35), Dokonalý svět (12. 5. ve 22.00) a Vražda na Eigeru.