Hlavní navigace

Albumfotek.cz má nového majitele

[Tisková zpráva] Praha 7. 8. 2007 – Oblíbený server albumfotek.cz má nového majitele. 1. srpna se jím stala firma PhotoWorx.

Sdílet

„Snahou PhotoWorxu je vytvořit na českém internetu jakousi mateřskou základnu pro všechny fotografy. Servery, které jsme sdružovali doposud, se však zaměřovaly spíše na fotografy, kteří vnímají fotografii jako umění. Albumfotek.cz se obrací i na druhou stranu a to jsou běžní uživatelé.“ říká nový majitel Martin Matějů.

Albumfotek.cz má již několikaletou tradici, během níž si stihl vytvořit pevnou uživatelskou základnu. Kromě vytváření galerií, je na stránkách ještě další spousta možností, jak si příjemně zkrátit dlouhou chvíli a pobavit se. Je to například seznamování, vtipy, videa i citáty. Cílem nového majitele je vytvořit na serveru prostředí ještě příjemnější, které bude schopné ulehčit práci a důrazněji nabídne možnost podělit se o radost z fotografií se svými blízkými.

O společnosti PhotoWorx
Firma PhotoWorx vznikla 21. 3. 2006 a do dnešního dne pod svým jménem sdružuje servery photopost.cz, dfklub.cz a albumfotek.cz. Vizí společnosti je vytvořit na českém internetu příjemné prostředí jak pro fotografa profesionála, tak i naprostého laika. Další informace najdete na internetové adrese www.photoworx.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).