Hlavní navigace

Alcatel-Lucent představí v Barceloně revoluční řešení pro podnikovou komunikaci

[Tisková zpráva] PRAHA, 30. března 2011 — Sociální sítě, video a další nové způsoby využití mobilních zařízení mění i způsob firemní komunikace. Na konferenci Global Dynamic Tour, která proběhne 5. a 6. dubna v Barceloně, představí Alcatel-Lucent nové možnosti komunikace mezi zaměstnanci, obchodními partnery a zákazníky. Hlavním tématem bude využití všech komunikačních kanálů současně.

Sdílet

Na konferenci Global Dynamic Tour představí Tom Burns, prezident společnosti Alcatel-Lucent Enterprise, jak mohou již nyní ředitelé IT oddělení a management vůbec podporovat nové komunikační služby, kanály a technologie, které jejich zákazníci a zaměstnanci využívají. Paul Segre, prezident společnosti Alcatel-Lucent Application Software Group, nastíní nová strategická řešení. 

Zákazníci a partneři si budou moci vyzkoušet nové technologie a nedávno celosvětově  představená ře­šení v oblasti sociálních médií, zákaznického servisu a kontaktních center nebo sjednocené komunikace. 

Více informací  naleznou zájemci o konferenci zde: http://www.glo­baldynamictou­r.com/Barcelo­na 
  

O společnosti Alcatel-Lucent

Alcatel-Lucent (Euronext Paříž a NYSE: ALU) je osvědčeným celosvětovým partnerem poskytovatelů služeb, firem a strategických odvětví, jako je obranný průmysl, energetika, zdravotnictví, doprava i státní správa. Společnost nabízí koncovým uživatelům řešení v oblasti hlasové, datové i video komunikace. Společnost je lídrem v segmentu pevných, mobilních a konvergovaných širokopásmových sítí, IP a optických technologií, aplikací a služeb. Alcatel-Lucent využívá obrovských vědeckých zkušeností společnosti Bell Labs, jedné z největších výzkumných firem v odvětví komunikací. Alcatel-Lucent působí ve více než 130 zemích světa, je nejzkušenější globální firmou ve svém odvětví a působí jako lokální partner s globálním dosahem. V roce 2009 dosáhla společnost Alcatel-Lucent příjmů ve výši 15,2 miliardy eur, sídlí ve Francii a její ústředí se nachází v Paříži. Více informací o společnosti Alcatel-Lucent najdete na internetové stránce http://www.alcatel-lucent.com, novinky si můžete přečíst na blogu na adrese http://www.alcatel-lucent.com/blog, případně nás můžete sledovat na Twitteru (http://twitter­.com/Alcatel_Lu­cent).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).