Hlavní navigace

Alef Distribution spouští B2B PORTÁL

[Tisková zpráva] Praha 10. srpna 2009 Společnost Alef Distribution (přední, úzce specializovaný distributor Cisco produktů a řešení v ČR) pro své zákazníky otevřela Alef B2B PORTÁL. Od začátku srpna 2009 tak mají všichni registrovaní zákazníci možnost navštívit a využít tento nový portál ke svým nákupům a přesvědčit se sami, že Alef tým je schopen dodat opravdu cokoli.

Sdílet

Nabídka pokrývá téměř kompletní produktové portfolio společnosti Cisco Systems, od standardních technologií pro LAN a WAN síťová prostředí, lokální bezdrátové sítě až po moderní technologie VoIP, IP komunikaci a řešení kontaktních center IPCC.

Alef B2B PORTÁL dále nabízí:

  • největší skladové zásoby Cisco produktů v ČR
  • téměř 100.000 položek zboží
  • přehled o aktuální dostupnosti zboží
  • aktuální přehled o všech důležitých dokladech (objednávky, faktury, dobropisy…)
  • možnost sledovat stav dodaného / nedodaného zboží
  • sledování reklamací zboží ( vyřízeno / nevyřízeno)
  • dostupnost Cisco produktového portfolia 24h denně
  • a mnoho dalších výhod …

Jako přední distributor Cisco produktů a řešení nabízíme i konfigurační a integrační know-how. Díky našim expertům jsme schopni dodat a provozovat kompletní technická a zákaznicky ověřená řešení. Cíle našich partnerů jsou pro nás prioritou.

„Pevně věřím, že to pro naše zákazníky, ale i pro nás bude znamenat jednodušší a efektivnější způsob obchodování, a to díky přehlednému uspořádání a poskytnutí všech důležitých informací o realizovaném obchodě na jednom místě a on-line. Již během testování u vybraných zákazníků tito nešetřili chválou“, říká Milan Zinek, obchodní ředitel Alef Distribution.

„Naši obchodní partneři v nadcházejícím kvartálu určitě nepřijdou zkrátka. Kromě standardních množstevních a speciálních slev mohou získat naši nejprogresivnější zákazníci a zákazníci s největším počtem objednávek realizovaných prostřednictvím Alef B2B PORTÁLu zajímavé odměny při zapojení se do připravených promoakcí. Tyto promoakce bude na podzim t.r. následovat spuštění loyalty programu využívajícího právě tento B2B PORTÁL“, dodává Michal Andrlík, Marketing Manager Alef Distribution.

Alef Distribution je na trhu IT předním, úzce specializovaným distributorem Cisco produktů a řešení. Již 10 let nabízíme konfigurační a integrační know-how. Díky našim expertům jsme schopni dodat a provozovat kompletní technická a zákaznicky ověřená řešení. Nabízíme kompletní produktové portfolio a řešení společnosti Cisco Systems, od standardních technologií pro LAN a WAN síťová prostředí, lokální bezdrátové sítě až po moderní technologie VoIP, IP komunikaci a řešení kontaktních center IPCC.