Hlavní navigace

ALEF NULA získala ocenění Technology Excellence Security pro region Central and Eastern Europe od společnosti Cisco Systems Czech Republic

[Tisková zpráva] Praha – 12. října 2009 – Společnost ALEF NULA, přední dodavatel řešení společnosti CISCO, edukátor a poskytovatel služeb s přidanou hodnotou, obdržela u příležitosti Cisco partnerských dnů cenu pro nejlepšího Cisco Partnera roku 2008/2009 - Technology Excellence Security pro region Central and Eastern Europe. ALEF NULA získává toto ocenění především díky evangelizaci a prodeji řešení Cisco IronPort Security Appliances (efektivní filtrování nevyžádané pošty a inteligentní ochrana uživatelského webového browsingu) a dalších Cisco aplikací z oblasti bezpečnosti.

Sdílet

“ALEF NULA je jedním z 12 oceněných partnerů v České republice a jedním ze 3 partnerů, kteří byli oceněni na úrovni regionu Central and Eastern Europe. ALEF NULA obdržela tuto cenu nejenom za to, že vybudovala silný a kompetentní tým specializující se na bezpečnost sítí, ale i prodejní úspěchy, a to zejména v prodeji řešení pro zabezpečení e-mailu a webu, založených na technologii Cisco IronPort.” říká Tomáš Kupka, Channel and Business Development, Cisco Systems Czech Republic.

„Jsme velmi potěšeni, že společnost Cisco Systems Czech Republic udělila toto ocenění právě nám. Naším dlouhodobým cílem je dodávat špičková řešení, která našim zákazníkům umožní efektivně dosáhnout jejich obchodních cílů. Ocenění Technology Excellence Security je jasným důkazem, že naše znalosti a zkušenosti v oblasti bezpečnosti jsou v regionu Central and Eastern Europe opravdu unikátní“, dodává Milan Zinek, CEO, ALEF NULA.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).