Hlavní navigace

Alena Řezníčková novou posilou společnosti PCS

[Tisková zpráva] Praha 5. března 2008 – Společnost PCS spol. s r. o., přední dodavatel bezpečnostních technologií a softwaru, oznamuje, že s účinností od 1. března 2008 byla na pozici Business Development Manager jmenována Ing. Alena Řezníčková, MBA. V nové funkci bude mít Alena Řezníčková na starosti akvizici nových zákazníků jak z řad soukromých firem, tak státního sektoru

Sdílet

„Očekáváme, že Alena Řezníčková k nám díky svým dlouholetým zkušenostem z trhu přivede nové zákazníky a posílí vazby na ty stávající,“ říká k příchodu významné posily ředitel společnosti Ing. Jan Vančura, CSc.

Alena Řezníčková působí v oblasti počítačové bezpečnosti už dlouhou dobu. Do PCS spol. s r.o nastupuje po kratším angažmá v Asseco Czech Republic a. s. (dříve PVT), kde od března 2007 působila na pozici ředitelky pro veřejný sektor. Předtím pracovala od roku 1992 v brněnské firmě AEC s. r. o. v obchodních i manažerských pozicích a v letech 2001 až 2007 jako ředitelka a jednatelka společnosti.

Alena Řezníčková absolvovala v roce 1988 stavební fakultu Vysokého učení technického v Brně. V únoru 2007 dokončila studia MBA na Brno Business School/Nottingham Trent University UK se zaměřením na strategické řízení firem. Kromě rodiny mezi její zájmy patří turistika, cykloturistika a country hudba.

Skupina PCS
Společnosti sjednocené pod názvem PCS se zabývají širokým spektrem činností – od komplexních služeb v oblasti zabezpečovacích a komunikačních systémů, detekce nebezpečných předmětů, přes dodávky analytických přístrojů a měřících ústředen, až po řešení bezpečnosti dat. Významnou součást tvoří vývoj vlastního ekonomického software a nemocničních informačních systémů.

Skupina PCS působí na českém a slovenském trhu již od roku 1990, zaměstnává přes 100 pracovníků a její roční obrat přesahuje 250 milionů Kč (2007). Vzájemná synergie jednotlivých činností je zárukou rozvoje a stability i do dalších let. Společnosti sídlí ve vlastních objektech v Praze, Blansku a Bratislavě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).