Hlavní navigace

Algotech a Extreme Networks zahájily spolupráci v regionu CEE

[Tisková zpráva] Praha, 25. září 2007 – Algotech, první dodavatel řešení kontaktních center ve střední a východní Evropě (CEE) zahájil spolupráci s Extreme Networks, Inc. (Nasdaq: EXTR). Tímto novým partnerstvím Algotech rozšiřuje své portfolio, zatímco Extreme Networks získává lepší přístup na trhy střední a východní Evropy.

Sdílet

Algotech začal dodávat řešení Extreme Networks v České republice a na Slovensku začátkem tohoto roku a nyní byla spolupráce rozšířena na Polsko, Maďarsko, Srbsko, Černou Horu a Rumunsko. Techničtí pracovníci Algotechu absolvovali příslušná školení a v České republice a na Slovensku byly již realizovány dva projekty. Algotech nakupuje řešení Extreme Networks v České a Slovenské republice prostřednictvím distribuční společnosti Soft Tronic.

„Přínosem tohoto partnerství bude lepší péče o naše zákazníky. Úspěch Algotechu je založen na neustálém hledání nových nebo dosud nedefinovaných požadavků zákazníků a proto průběžně rozšiřujeme naše portfolio a zlepšujeme naše služby. Díky přístupu k know-how a produktům Extreme Networks je Algotech nyní schopen zajišťovat snadnější a rychlejší implementaci,“ říká Adorján Bortnyák, generální ředitel Algotech.

„Trhy střední a východní Evropy jsou pro Extreme Networks velmi důležité. Jelikož Algotech působí v sedmi z těchto zemí, bylo zahájení spolupráce s touto společností jasnou volbou. Algotech tak může nyní nabízet naše kvalitní a nadstandardní síťová řešení,“ komentuje Natalia Plangger, manažerka prodejního kanálu Extreme Networks pro střední a východní Evropu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).