Hlavní navigace

Algotech a Geomant se dohodly na fúzi

[Tisková zpráva] Praha, Česká republika, 29. října 2008 – Algotech, přední dodavatel řešení kontaktních center ve střední a východní Evropě (CEE), oznamuje v České republice a na Slovensku plánovanou fúzi se systémovým integrátorem společností Geomant. Ke spojení obou firem, které spolupracují na trhu ICT od roku 2005, dojde v prvních měsících roku 2009.

Sdílet

Algotech je vůbec první regionální dodavatel řešení kontaktních center ve střední a východní Evropě. Geomant je systémový integrátor zajišťujících široký okruh činností technické podpory, konzultací a implementací zákazníkům a obchodním partnerům po celém světě. Hlavními partnery obou společností jsou Avaya, Altitude Software, Microsoft, Nice a Witness.

Spojením společností Algotech a Geomant vzniká kvalitní partner v oblasti ICT s plánovaným konsolidovaným obratem 100 mil Kč a meziročním nárůstem obratu o 20%. „Společná organizační struktura nabízí obchodním partnerům a zákazníkům větší flexibilitu komunikace, především zrychlení a zlevnění objednávkových a implementačních procesů. Stávající zákazníci mohou již od léta 2008 pocítit zefektivnění spolupráce právě z důvodu již konsolidovaných oblastí a praktické spolupráce obou společností,“ dodává František Zeman, Generální ředitel spojovaných společností.

Oficiální ohlášení fúze v České republice proběhlo na zákaznickém dni obou společností, jež se pod názvem OPEN SKY PARTY konal na konci září na FAIR Benešov Airport v Bystřici u Benešova. Kromě organizačních novinek a změn v partnerském programu zde účastníci získali také zkušenosti s pilotáží letadla, akrobatickými lety, stavem beztíže nebo využili možnosti letového simulátoru či jízdy v cadillacu a na motocyklu Harley Davidson. Nechyběly soutěže a večerní společenský program.