Hlavní navigace

Algotech bude informovat o svých řešeních

[Tisková zpráva] Praha, 8.ledna 2007 – Společnost Algotech, významný evropský poskytovatel telekomunikačních řešení pro instituce a podnikovou sféru, si pro spolupráci s médii v České republice vybral PRAM Consulting. Odborníkům v oblasti podnikových telekomunikací tak chce zprostředkovat více informací o nejnovějších řešeních.

Sdílet

Společnost Algotech nabízí širokou škálu produktů a služeb, které mají uživatelům pomoci prostřednictvím sofistikovaného telekomunikačního softwaru i hardwaru řešit podnikové telekomunikace. Mezi hlavní zákazníky Algotechu dnes patří telekomunikační operátoři a společnosti ve finančním sektoru. Algotech vznikl v roce 2005 spojením několika středo a východoevropských business partnerů americké společnosti Avaya. Činnost českého business partnera (dříve 1TEL) je ale datována již od roku 1997. V současné době má Algotech kromě Česka pobočky v Maďarsku, Srbsku, Rumunsku, Polsku a na Slovensku. Ústřední sídlo společnosti Algotech je v Budapešti.

Spolupráce s agenturou PRAM Consulting umožní Algotechu komunikovat novinky v nabídce řešení i úspěšně realizované projekty pro zákazníky. Potenciální uživatelé moderních komunikačních technologií tak získají velké množství informací, díky nimž se mohou snadněji orientovat v oblasti podnikových telekomunikací, zejména špičkových Call Center a profesionálních aplikací IP telefonie.