Hlavní navigace

Algotech posiluje pobočku na Slovensku

[Tisková zpráva] Praha, 20. února 2007 – Společnost Algotech, významný evropský poskytovatel telekomunikačních řešení pro instituce a podnikovou sféru, buduje ve své slovenské pobočce obchodní tým. Po úspěchu na Slovensku v minulém roce tak Algotech potvrzuje svoji orientaci na tento perspektivní trh.

Sdílet

Společnost Algotech ve své organizační složce Slovensko od 1. února 2007 otevírá obchodní oddělení. Až dosud pobočka poskytovala zákazníkům pouze technické zázemí pro servisní podporu a instalace systémů. Nové obchodní oddělení povede Miroslav Blaha (1981) na pozici Branch managera.

Cílem změny je dosažení aktivní spolupráce s rostoucím korporátním segmentem na slovenském trhu. „Chceme navázat na úspěšnou misi českého obchodního týmu zejména v minulém roce. Meziroční rapidní růst obratu, s výsledkem 6,4 mil. slovenských korun potvrzuje, že Slovensko je pro nás dlouhodobě perspektivní,“ říká Miroslav Blaha a doplňuje: „Spolu s průmyslem roste na Slovensku i segment poskytování služeb, který má pro nás velký potenciál.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).