Hlavní navigace

Algotech rozšířil portfolio o datové produkty Nortel

[Tisková zpráva] Praha, Česká republika, 27. dubna 2010 – Algotech, přední dodavatel řešení kontaktních center a nejvýznamnější obchodní partner Avaya ve střední a východní Evropě (CEE), oznamuje rozšíření produktového portfolia o datové produkty značky Nortel. Integrace produktů Nortel a souvisejících služeb do standardu obchodní komunikace Algotechu vyplynula z akvizice Avaya a Nortel Enterprise Solutions (NES), která úspěšně proběhla v minulém roce.

Sdílet

Algotech, v návaznosti na akvizici Avaya, integroval aktuální portfolio datových produktů Nortel v plném rozsahu. Jedná se o datová řešení pro Ethernet switching, routery, bezdrátové sítě, a Unified Access Control Management. Nortel technologie, zákaznická základna a inovativní produktová linie představují přidanou hodnotu pro zákazníky a rozšíření stávajících služeb.

„Rozšíření produktového portfolia o značku Nortel vnímáme jako přirozený rozvoj společnosti. V návaznosti na expanzi portfolia Avaya nyní i my nabízíme zákazníkům ještě komplexnější služby,“ komentuje František Zeman, Generální ředitel společnosti Algotech.

O společnosti Algotech
Společnost Algotech je přední regionální poskytovatel řešení v oblasti kontaktních center ve střední a východní Evropě. Algotech dodává komplexní a zároveň flexibilní telekomunikační a zákaznická řešení, která umožňují firmám je využívat efektivně a přináší jim větší profit. Svoji vedoucí pozici ve střední a východní Evropě se Algotech snaží udržovat důkladným poznáváním lokálních potřeb společností.

Algotech vznikl 1. září 2005 spojením čtyř poskytovatelů kontaktních center – Geomant v Maďarsku, 1TEL v České republice a na Slovensku, Lucas v Rumunsku a Algotech v Srbsku a Černé Hoře – a založením pobočky Algotech v Polsku. Centrála společnosti je v Budapešti a pobočky jsou v Praze, Bratislavě, Varšavě, Bukurešti a Bělehradu.

Zaměstnanci Algotechu se podíleli na implementaci více než 200 kontaktních center. V Evropě byl Algotech dodavatelem telekomunikačních řešení například pro Guest-Tek, American Express, Avon, BAT, CitiBank, DHL, EON, First Data International, Global Payments Europe, GTS, ING, Interoute, Lufthansa, Michael Page International, Raiffeisen Bank, Telecom Serbia, Ticket Online, TNT, Unicef a UPC. Více informací naleznete na http://www.al­gotech.cz.