Hlavní navigace

Aliatel: ADSL zase o něco dostupnější

[Tisková zpráva]

Sdílet

Aliatel: ADSL zase o něco dostupnější

Nové připojení Speedline DSL s rychlostí 256/64 kbit/s za 695 korun měsíčně je další pobídkou pro zákazníky ze sektoru středních a menších firem. Společně s využitím hlasové služby Business Call Smart klesá cena na 649 korun a zákazník získává komplexní řešení potřeb internetové a hlasové komunikace. K tomu navíc jako zvláštní pozornost 10 GB dat zdarma.

Praha, 30. září 2004 – Aliatel rozšiřuje svoji nabídku připojení k internetu prostřednictvím ADSL o novou variantu s cílem učinit jej dostupnější zákazníkům z řad podnikatelů, živnostníků, malých a středních firem, ale i domácností. Služba je pojmenována Speedline DSL Start a nabízí připojení rychlostí 256/64 kbit/s s měsíčním poplatkem 695 Kč. Ve spojení s hlasovou službou Business Call Smart klesá měsíční poplatek na 649 Kč. Objednáním obou řešení získává zákazník komplexní řešení potřeb internetové a hlasové komunikace s výhodou nízkých sazeb za místní, dálkové a mezinárodní volání a platbou pouze jedné faktury.

Od 1.10.2004 do konce tohoto roku se zákazníci Aliatelu mohou navíc těšit ze zvláštní nabídky. Zákazník ke každé variantě Speedline DSL s datovým limitem obdrží 10 GB zdarma. Standardní cena za 10 GB je 379 Kč, tzn. že po dobu tří měsíců může ušetřit více než 1100 Kč.

Aliatel dále rozšiřuje seznam míst, kde je možné sjednat službu Speedline DSL o 60 nových lokalit. Kompletní seznam lokalit je možné nalézt http://www.ali­atel.cz/dsl. Na stejné adrese je možné také ověřit dostupnost služby podle telefonního čísla.

Kvalitní ADSL modem si může zákazník u Aliatelu zakoupit či může využít výhodného pronájmu. U všech nabízených modemů je možné zvolit, zda a v jakém rozsahu si objedná jejich instalaci u techniků Aliatelu, nebo zda využije nabídky tzv. samoinstalačního balíčku. Podrobný ceník a popis nabízených modemů- je k dispozici na stránce http://www.ali­atel.cz/cz/na­bidka-sluzeb/internet/Spe­edline-DSL/cenik/

Uvedené ceny nezahrnují DPH ve výši 19 %.

ALIATEL a.s.

poskytuje v garantované kvalitě výběr spolehlivých datových, telefonních a internetových služeb. Aliatel je držitelem mezinárodně uznávaného certifikátu kvality ISO 9001:2000. Aliatel byl oceněn v rámci žebříčku Deloitte Fast50 pro rok 2003 jako nejrychleji rostoucí technologická společnost ve střední Evropě. Je také držitelem národní ceny Rhodos pro rok 2004 za nejlepší firemní image mezi telekomunikačními operátory.

Akcionářská struktura Aliatelu je ze 60,28 % tvořena rozvodnými energetickými akciovými společnostmi (Severomoravská energetika, a. s. 12,53 %, Jihomoravská energetika, a. s. 11,66 %, Jihočeská energetika, a. s. 11,66 %, a Západočeská energetika, a. s. 11,66%, Pražská energetika, a. s. 6,39 % a Severočeská energetika, a. s. 6,39 %). Zbývajících 39,72 % akcií je v držení německé RWE Com Geschäftsführungs-GmbH.

Další informace:

Pavel Kaidl, PR Manažer společnosti Aliatel, tel./fax: 2 2525 3152, e-mail: press@aliatel.cz