Hlavní navigace

Aliatel má nový web

[Tisková zpráva]

Sdílet

Aliatel má nový web

Aliatel zprovoznil zcela novou verzi webových stránek, které vyhovují nejnáročnějším kritériím moderní internetové komunikace.

Praha, 2. července 2004 – Cílem nových stránek, jejichž prostřednictvím se Aliatel obrací ke svým stávajícím a potenciálním zákazníkům, partnerům, novinářům a profesionální i laické veřejnosti, bylo především vytvořit přehlednou firemní prezentaci se snadnou orientací uživatele napříč celým webem. Tomuto cíli byla přizpůsobena struktura stránek a také jejich design. Stránky jsou koncipovány tak, aby byly uživatelsky velmi přívětivé a jejich návštěvník zde velmi snadno nalezl informace, které požaduje. Aliatel si je vědom rozdílných požadavků na telekomunikační služby u malých a středních firem a velkých společností, proto je i navigace přizpůsobena požadavkům těchto skupin zákazníků. Posílena byla také možnost komunikace uživatele stránek s Kontaktním centrem a prodejním oddělením Aliatelu prostřednictvím on-line formulářů.

„Uvědomujeme si, že jestliže si chceme udržet pozici vedoucího alternativního operátora, musíme neustále rozvíjet všechny naše komunikační kanály, včetně webové prezentace Aliatelu. Vývoj jde nezadržitelně kupředu a to platí jak pro telekomunikace tak i pro obor informačních technologií. Z tohoto důvodu jsme naše webové stránky od základů přepracovali. Jsou nyní přehlednější a splňují nejnáročnější kritéria moderního webu. Strukturu stránek jsme se snažili stavět z pohledu zákazníka a maximálně mu tak ulehčit cestu k požadovaným informacím.“ říká Aleš Růžička, senior manažer marketingu společnosti Aliatel.

„Mám velikou radost především z nové sekce pro novináře. Myslím si, že se nám podařilo vytvořit přehledný souhrn informací o Aliatelu. Fulltextové vyhledávání v tiskových zprávách jistě ocení nejeden novinář, který shromažďuje informace o Aliatelu,“ dodává Pavel Kaidl, PR manažer a tiskový mluvčí.

Nové webové stránky si můžete prohlédnout na : www.aliatel.cz

ALIATEL a.s.

poskytuje v garantované kvalitě výběr spolehlivých datových, telefonních a internetových služeb. Aliatel je držitelem mezinárodně uznávaného certifikátu kvality ISO 9001:2000. Aliatel byl oceněn v rámci žebříčku Deloitte Fast50 pro rok 2003 jako nejrychleji rostoucí technologická společnost ve střední Evropě. Je držitelem národní ceny Rhodos pro rok 2004 za nejlepší firemní image mezi telekomunikačními operátory. Akcionářská struktura Aliatelu je ze 60 % tvořena rozvodnými energetickými akciovými společnostmi (Severomoravská energetika, a. s., Jihomoravská energetika, a. s., Jihočeská energetika, a. s., a Západočeská energetika, a. s., mají po 10,33 %, Pražská energetika, a. s., a Severočeská energetika, a. s., po 9,33 %). Zbývajících 40 % akcií je v držení německé RWE Com GmbH & Co. oHG.

Další informace: Pavel Kaidl, PR Manažer společnosti Aliatel, tel./fax: 2 2525 3152, e-mail: press@aliatel.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).