Hlavní navigace

Aliatel se rozhodl pro spolupráci s TBWA Praha

[Tisková zpráva]

Sdílet

Aliatel se rozhodl pro spolupráci s TBWA Praha

Praha, 20. února 2004 – Pro dlouhodobou koncepční spolupráci v oblasti komunikace značky společnosti si Aliatel vybral agenturu TBWA\PRAHA. Agentura se bude podílet na tvorbě a realizaci celkové komunikační strategie Aliatelu.

Dohodě o spolupráci s TBWA\PRAHA předcházelo výběrové řízení, kterého se účastnily čtyři reklamní agentury. Kromě zkušeností agentur, jejich možností a portfolia nabízených služeb byl hodnocen také konkrétní návrh připravované reklamní kampaně Aliatelu pro nejbližší období. Tým TBWA zúročil zkušenosti z oblasti telekomunikací, prokázal nejvyšší míru pochopení specifik telekomunikačního trhu v ČR, včetně konkrétních cílových segmentů Aliatelu, a následně představil návrh nejlépe odpovídající stanoveným cílům.

Aleš Růžička, senior manažer marketingového oddělení společnosti Aliatel, říká: „Hledali jsme partnera pro realizaci naší reklamy a marketingové komunikace, včetně podpory v oblasti strategického plánování aktivit pro efektivní oslovení našich cílových segmentů. Po pečlivém zvážení všech nabídek a předpokladů hodnocených agentur jsme se rozhodli pro spolupráci s TBWA\PRAHA. Věříme, že společně s TBWA dále posílíme velmi dobrou pozici Aliatelu jako preferovaného poskytovatele telekomunikačních služeb pro firmy.“

Radek Dráb, Client Service Director agentury TBWA\PRAHA, dodává: „Na trhu alternativních operátorů v marketingové komunikaci panuje řada konvencí, které jsme se ve výběrovém řízení snažili identifikovat a přijít s řešením, které jednak využije již dobrou pozici Aliatelu ve firemním segmentu a zároveň cílovou skupinu osloví skutečně relevantní informací, na základě které se rozhodne pro toho správného operátora.“

ALIATEL a.s.
poskytuje v garantované kvalitě výběr spolehlivých datových, telefonních a internetových služeb. Aliatel je držitelem mezinárodně uznávaného certifikátu kvality ISO 9001:2000 a zároveň prvním operátorem, který od července 2002 nabízí plnohodnotné telefonní služby v rámci volby operátora. Aliatel byl oceněn v rámci žebříčku Deloitte Fast50 pro rok 2003 jako nejrychleji rostoucí technologická společnost ve střední Evropě. Akcionářská struktura Aliatelu je ze 60 % tvořena rozvodnými energetickými akciovými společnostmi (Severomoravská energetika, a. s., Jihomoravská energetika, a. s., Jihočeská energetika, a. s., a Západočeská energetika, a. s., mají po 10,33 %, Pražská energetika, a. s., a Severočeská energetika, a. s., po 9,33 %). Zbývajících 40 % akcií je v držení německé RWE Com GmbH & Co. oHG.

Další informace:
Pavel Kaidl, PR Manažer společnosti Aliatel,
tel./fax: 2 2525 3152,
press@aliatel.cz