Hlavní navigace

Allied Telesis dodává své řešení italskému vojenskému letectvu

[Tisková zpráva] Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy. Společnost Allied Telesis byla vybrána italským vojenským letectvem - Aeronautica Militare Italiana (AMI) jako dodavatel celkem pěti kontraktů integrovaného síťového řešení obsahujícího přepínače SwitchBlade x908, přepínače na 3. vrstvě AT-x900 a okrajové gigabitové přepínače AT-x600. Nasazení řešení v současnosti probíhá v jednotlivých kampusech a jeho úkolem je zajistit nejvyšší úroveň bezpečnosti, spolehlivosti a říditelnosti sítě pro kritické aplikace. Společnost Allied Telesis dodává bezpečné IP/Ethernetové přepínače a je předním dodavatelem konvergovaných multimediálních sítí.

Sdílet

Philip Jopa, šéf technologií společnosti Allied Telesis k zakázce řekl: „Naše práce s vojenskými základnami po celém světě nás posunula dále ve schopnostech splnit potřeby AMI. Pochopení jednotlivých potřeb nutných pro podporu vysoce technických a klasifikovaných aplikací nám umožnilo dodat extrémně bezpečné a nechybující sítě podporující kritické potřeby zákazníka. Allied Telesis je díky spolupráci s AMI a vojenskými organizacemi na celém světě schopna jasně porozumět potřebám bezpečnostních a obranných složek.“

Přepínač Allied Telesis SwitchBlade x908, který tvoří kritickou část řešení potřeb AMI, představuje pokročilý modulární přepínač fungující na třetí vrstvě s osmi velmi rychlými 60gigabitovými sloty. Přepínač může být rozšiřován a zajišťuje všeobecné přepínání pro trvalé aplikace. Obsahuje šest 10gigabitových uplink modulů podporujících vysokou propustnost s nízkou latencí, jenž jsou nutné pro poskytování obousměrného a nepřerušovaného streamování dat aplikacím jako je streaming video. SwitchBlade x908 také obsahuje operační systém AlliedWare Plus se standardním příkazovým řádkovým rozhraním.

Společně s SwitchBlade x908 jsou zákazníkovi dodávány přepínače na 3. vrstvě AT-x900 a okrajové gigabitové přepínače AT-x600. x900 garantuje síť bez výpadků s vysokou dostupností a redundancí, s podporou standardů a směrování IPv4 a IPv6, zajišťují možnost propojení stávajících a budoucích síťových standardů, které jsou tak důležité pro rozšiřování sítě v AMI. Okrajové gigabitové přepínače x600 poskytují řízení bezpečnosti pomocí Network Access Control (NAC) a poskytují ideální vstupní porty na okrajích sítě AMI.