Hlavní navigace

Allied Telesyn rozšiřuje řadu ADSL produktů

[Tisková zpráva]

Sdílet

Allied Telesyn rozšiřuje řadu ADSL produktů

Společnost Allied Telesyn rozšířila nabídku o nové přírůstky v oblasti ADSL – směrovače AT AR250 pro analogové linky (Annex A) a AT-AR255 pro digitální BRI ISDN linky (Annex B). Tyto nové směrovače byly navrženy s ohledem na konkurenční trh – nabízejí úplnou kompatibilitu se všemi dnes používanými typy linek a DSLAM a zároveň umožňují provoz hlavních ADSL protokolů PPTP a PPoE.

Díky čtyřem 10/11TX portům mohou mít SOHO uživatelé těchto směrovačů užitek z široké LAN konektivity, širokopásmového přístupu a spolehlivost systému ADSL a zároveň mohou využívat pokročilé, původně pouze podnikové funkce nutné k provozu kritických aplikací. Produkty umožňují spolehlivé zabezpečení pomocí Stateful Inspection Firewall Allied Telesyn, který v případě detekce podezřelé události tyto směrovače sám překonfiguruje, a zabrání tak dalším útokům. Díky podpoře NAT (Network Address Translation) je možné sdílet zdroje až mezi 253 uživateli a integrovaná funkce DHCP zajistí automatické přidělení IP adresy všem LAN uživatelům. Je zde zároveň podpora statického i dynamického přidělení IP/DNS adres od poskytovatele služeb.

Jednoduchá a intuitivní instalace, roční záruka Net.Cover Basic Plus s garantovanou výměnou vadného produktu do druhého pracovního dne, upgrade softwaru a další výhody jen podtrhují vysokou kvalitu produktů a služeb Allied Telesyn.