Hlavní navigace

Allied Telesyn vyvíjí nová periferní síťová řešení

[Tisková zpráva]

Sdílet

Allied Telesyn vyvíjí nová periferní síťová řešení

Chiasso, leden 2003 – Společnost Allied Telesyn (www.alliedte­lesyn.com), přední světový poskytovatel síťových technologií postavených na IP a určených pro lokální i vzdálené sítě, oznámila uvedení nové série L2/L4 přepínačů AT-8700XL. Tyto přepínače jsou ideálním řešením pro multimediální aplikace a aplikace v reálném čase, které se postupně stávají zcela nezbytné v podnikovém prostředí libovolné velikosti. Nové periferní přepínače AT-8724XL a AT-8748XL pracují na neblokované rychlosti média, osazené 24 nebo 48 porty 10/100TX a dvěma gigabitovými uplinky. Série AT-8700 přesouvá správu kvality služeb (QoS) na okraj sítě, to zahrnuje např. filtrování na rychlosti média, nastavení klasifikátorů a identifikátorů šíře pásma, vyhrazení 4 front pro řízení priority, omezení šíře pásma, monitorování DiffServ, zapojení 255 virtuálních VLAN sítí, konfiguraci VRRP, OSPF, agregaci linek, sledování a správu smíšeného provozu. Účelem tohoto zařízení je při zachování skutečně dostupné ceny posunout vyspělé síťové služby na okraj sítě, a tím umožnit efektivnější řízení provozu. Řada AT-8700XL je vybavena též funkcemi zabezpečení, SNMP správou a monitoringem a dalšími podpůrnými funkcemi, stejně jako ostatní produkty Allied Telesyn běžící na platformě AT-View Plus.

Díky tomu je AT-8700XL série nejlepším dostupným řešením pro multimédia a aplikace v reálném čase, tedy např. v zábavním průmyslu, hoteliérství, gastronomii či komunálních službách.

Produkty řady AT-8700XL přicházejí na trh s roční zárukou Net.Cover Basic Plus, zahrnující celou řadu služeb zajišťovaných Allied Telesis International Services, kromě jiného garantovanou výměnu následující pracovní den, upgradem softwaru a přístup k evropské bezplatné lince technické podpory.