Hlavní navigace

Alternativní operátoři založili Asociaci pro spravedlivou konkurenci

[Tisková zpráva]

Sdílet

Alternativní operátoři založili Asociaci pro spravedlivou konkurenci

Praha, 7. 10. 2004 – Telekomunikační společnosti ETel, Telenor Networks, TELE2 a TISCALI založili novou Asociaci pro spravedlivou konkurenci.

Asociace pro spravedlivou konkurenci je fórum telekomunikačních operátorů, poskytovatelů internetových služeb a dalších subjektů působících v telekomunikacích. Jejím cílem je přispět k dokončení plné liberalizace českého telekomunikačního trhu, a zajistit tak rovnou a slušnou konkurenci na telekomunikačním trhu v České republice.

„Zakládající členové Asociace pro spravedlivou konkurenci věří, že opravdová a rovná soutěž přináší výhody jak podnikajícím společnostem, tak především zákazníkům,“ říká předseda ASK Naveed Gill. „Chceme přinést klientům to, co je pro ně opravdu důležité – levnější a dostupnější telekomunikační produkty a služby.“

Asociace pro spravedlivou konkurenci chce spolupracovat se všemi subjekty na českém telekomunikačním trhu, s orgány státní správy a dalšími státními institucemi ovlivňujícími podmínky fungování českého telekomunikač­ního trhu.

Asociace pro spravedlivou konkurenci
www.ask-cz.cz
Burzovní palác
info@ask-cz.cz
Rybná 14
110 00 Praha 1