Hlavní navigace

Legendární reality show Amazing Race: O milion kolem světa startuje už v pondělí na Nova Cinema!

[Tisková zpráva] Dobrodružství o milion začíná! Televize Nova Cinema uvede už v pondělí 16. ledna jako první neplacený kanál českou premiéru soutěžní reality show Amazing Race: O milion kolem světa! Populární show, která získala 13 cen Emmy, mohou diváci sledovat každý všední den od 19:05. Cesta k milionovému pokladu, za kterým cestují soutěžní páry po celém světě a přes různé destinace, je plná náročných úkolů, nečekaných výzev a vyčerpávajících cest!

Sdílet

Praha, 12. ledna 2011 – 11 dvojic – 5 kontinentů – 1 cíl: milion dolarů! To je ve zkratce celosvětově úspěšná reality show Amazing Race! Televize Nova Cinema přináší jako první neplacený kanál českou premiéru této populární show. Dobrodružství o milion startuje už v pondělí 16. ledna od 19:05. V každé sérii Amazing Race: O milion kolem světa soutěží 11 dvojic (v pozdějších řadách se počet rozšíří na 12) o výhru 1 milion dolarů! Soutěžní páry (složené z různých demografických skupin – různého věku, rasy a orientace) vždy pojí nějaký vztah (manželský, milenecký, sourozenecký, spolupracovníci apod). Právě pevnost vztahů přidává pořadu nádech napětí a v soutěži projde velkou zatěžkávací zkouškou.

Cesta k milionovému pokladu, za kterým soutěžící cestují po celém světě a přes různé destinace, je plná náročných úkolů, nečekaných výzev a vyčerpávajících cest! Soutěžící musí dorazit na předem určenou zastávku. Na ni se dostanou po splnění zadaného fyzicky či duševně náročného úkolu. Po jeho úspěšném absolvování dostanou indicii, do jakého místa se přesunout. Pár, který dorazí do dané zastávky jako poslední, ze soutěže vypadává. Ve finále pak zůstanou 3 páry a nejrychlejší z nich se dostane k milionové výhře.

Show Amazing Race získala několik mezinárodních ocenění, včetně 13 cen Emmy a stala se celosvětovým hitem! A to zcela po právu, neboť divákům přináší ten správný mix zábavy: akci při plnění různorodých úkolů i spěchu při přesunu z místa na místo, rozjitřené emoce, jak mezi soutěžními páry, tak uvnitř těchto dvojic a nádherná místa po celém světě, do kterých soutěž účastníky zavede.

Televize Nova Cinema uvede show Amazing Race: O milion kolem světa už v pondělí 16. ledna, diváci pak mohou nové díly sledovat vždy od pondělí do pátku od 19.05.