Hlavní navigace

Amden na Invexu v duchu agenta 007

[Tisková zpráva] Výstavní stánek na letošním 17. ročníku Invexu a 3. mezinárodním veletrhu spotřební elektroniky a digitální zábavy Digitex 2007 zajišťovala pro společnost Hewlett-Packard marketingová agentura Amden.

Sdílet

BRNO / PRAHA, 20. listopadu 2007 – Agentura Amden byla realizátorem výstavního stánku společnosti HP na letošním Invexu a Digitexu. Expozice v pavilónu X se odehrávala v duchu slavné Bondovky „Jeden svět nestačí“.

Stěžejní motivací pro návštěvníky byla soutěž o počítače a notebook HP Pavilion, na nichž byly prezentovány plné verze i demoverze her, které připravila přední česká vývojářská studia. Účastníci v průběhu veletrhu vyplňovali dotazníky, rozdávané hosteskami, s tématickými a tipovacími otázkami. Výherce na konci každého dne určovaly nejen správné odpovědi, ale také nejlepší odhad.

Do soutěže se zapojilo celkem 3750 návštěvníků, z nichž největší procento tvořili studenti. Vynikající byla návratnost anketních lístků, která přesáhla 61 procent. Jako doplňkový program zajistil Amden rovněž promítání reklamních spotů i prezentaci produktů a doplňků.