Hlavní navigace

Analog na Sušicku skončí za měsíc

[Tisková zpráva] Zemské analogové televizní vysílání v územní oblasti Sušice skončí již za měsíc, 28. února. „Kdo do konce února přechod na digitální vysílání nevyřeší, nebude už od března moci televizi sledovat,“ upozorňuje národní koordinátor pro digitální vysílání Zdeněk Duspiva. S přechodem pomohou webové stránky www.digitalne.tv a bezplatná telefonní linka 800 90 60 30.

Sdílet

V územní oblasti Sušice aktuálně vrcholí informační kampaň. Kromě klasické reklamy a PR se o digitalizaci TV vysílání mohli občané územní oblasti Sušice dozvědět z řady dalších komunikačních aktivit. Každá domácnost v regionu obdržela poštou výtisk tzv. diginovin, které byly distribuovány v celkovém nákladu 70 tisíc kusů. Kontaktní složkou kampaně jsou tzv. digihlídky, které si mohou starostové i nadále zdarma objednat do svých obcí. „Na webových stránkách www.digitalne.tv je objednávkový formulář, stačí si zažádat a ve stanoveném termínu digihlídky přijedou na zvolené místo,“ upřesňuje Rostislav Starý, mluvčí projektu digitalizace TV vysílání. Bytová družstva obdržela během prosince dopis s informacemi ke společným televizním anténám a speciální informační brožurou.

Zemské analogové televizní vysílání v územní oblasti Sušice bude ukončeno již za měsíc, 28. února 2010. Informačními pilíři kampaně jsou webové stránky www.digitalne.tv a bezplatná infolinka 800 90 60 30, která je v provozu v pracovní dny od 8 do 19 hodin.