Hlavní navigace

Andrej Babiš versus Miroslav Motejlek v televizi Z1

[Tisková zpráva] Zpravodajsko-publicististická televize Z1 dnes večer v 19:00 zahajuje vysílání nového diskusního pořadu Velký byznys. Jeho moderování se ujal guru české ekonomické žurnalistiky Miroslav Motejlek, jeho prvním hostem bude průmyslník a podnikatel Andrej Babiš, označovaný za vládce českého zemědělství a potravinářského průmyslu.

Sdílet

Pořad Velký byznys bude televize Z1 nadále vysílat vždy v pondělí od 19 hodin. Jeho moderátor Miroslav Motejlek, jinak také zakladatel a majoritní vlastník uznávaného serveru motejlek.com, bude do studia zvát nejtěžší váhy českého a slovenského byznysu. Kromě Andreje Babiše přijali pozvání například Daniel Křetínský a Jozef Janov. „Jsem rád, že jsme se s Mirkem Motejlkem dohodli na spolupráci,“ říká generální ředitel televize Z1 Zdeněk Šámal.

„Je to profesionál dokonale se orientující v oboru a jako novinář si nepotrpí na přehnané zdvořilosti, diskuse, které vede, proto budou vždy zajímavé.“ Pořad bude kromě premiéry k vidění i v reprízách v pondělí 0:25, úterý 18:02 a v neděli v 10:00, dále na webu www.z1tv.cz a na iPhone.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).