Hlavní navigace

ANECT se stal technologickým partnerem Cisco Expo 2010

[Tisková zpráva] Společnost ANECT se stala technologickým partnerem 11. ročníku konference Cisco Expo, jedné z největších konferencí o informačních a komunikačních technologiích v České republice. Letošní program konference nabídne 28 odborných přednášek a 5 celodenních odborných seminářů, takzvaných techtorialů. Hlavním tématem konference, která se uskuteční ve dnech 14. a 15. dubna 2010, budou datová centra, virtualizace a cloud služby.

Sdílet

„Trendem dnešní doby je rapidní nárůst objemu podnikových dat, který zvyšuje požadavky na kapacitu a výkon datových center. Vedle toho se zvyšuje podíl firem, které pro archivaci dat využívají služeb hostingu či cloudu. Naším cílem je proto v současné době zajistit svých zákazníkům nejen dostatečný prostor pro další archivaci dat, ale i okamžitý a bezpečný přístup k nim bez ohledu na jejich umístění,“ říká Vítězslav Mačuda, obchodní ředitel společnosti ANECT.

Za společnost ANECT, který je technologickým partnerem Cisco Expo 2010 pro bezpečnost, vystoupí na konferenci Dušan Karásek s přednáškou na téma Moderní datová centra v prostředí státní správy. Představí zde postupný rozvoj soustavy datových center Ministerstva práce a sociálních věcí od základního datového centra po robustní systém umožňující postupnou centralizaci agendy ministerstva využívající současné trendy a technologie jako content switching, GLB, DWDM, VSS, Unified I/O.

Účastníci konference získají i informace o inovacích a trendech v oblastech, jako jsou komunikace a spolupráce uživatelů v IP sítích, bezpečnost sítí, přenos videa, technologie pro poskytovatele služeb a obecné síťové technologie. Budou zde představena zajímavá ucelená řešení a program se také bude podrobněji věnovat protokolu IPv6.

Každý účastník konference si bude moci pružně sestavit svůj program tak, aby mu co nejvíce vyhovoval. První den může volit přednášky nezávisle, druhý den si může vybrat jeden z pěti techtorialů. Součástí konference je představení moderních technologií na stáncích partnerů konference. Účastníci se s nimi mohou setkat i na neformálních snídaních ve druhém dni konference.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).