Hlavní navigace

ANECT získal specializaci Cisco Data Center Unified Computing Authorized Technology Provider

[Tisková zpráva] Díky této specializaci je ANECT jako jedna ze tří firem v ČR oprávněn poskytovat řešení Cisco UCS

Sdílet

Společnost ANECT získala v červnu specializaci Cisco Data Center Unified Computing Authorized Technology Provider. Tato specializace dokladuje vysokou odbornost firmy ANECT v oblasti návrhu a implementace virtualizovaných serverových systémů pro datová centra na bázi technologie Cisco UCS (Unified Computing System) a opravňuje ANECT k dodávkám této komplexní technologie. Předpokladem k udělení této specializace byl zisk řady osobních odborných certifikací a významná investice do laboratorního a demo vybavení. Důležitou součástí této aktivity je také rozvoj spolupráce s firmou EMC v oblasti systémů pro ukládání dat a s VMware v oblasti virtualizačních technologií.

„Jsme rádi, že jsme tuto specializaci získali, i když pro to bylo potřeba značných investic do lidských zdrojů i vybavení. Díky tomu jsme jako jedna ze tří společností v ČR schopni nabízet špičkovou technologii Cisco UCS. Je to pro nás významný krok pro upevnění dlouholeté spolupráce se společností Cisco,“ řekl Jaroslav Hloušek, generální ředitel společnosti ANECT.

Řešení Cisco UCS nabízí oproti konkurenci jednotné konvergované řešení blade serverů, LAN a SAN infrastruktury. Pro získání specializace pro takto komplexní řešení bylo třeba proškolit zaměstnance ANECTu na různé technologie. Kromě získání znalostí samotného Cisco UCS bylo potřeba získat certifikace také v oblasti řešení VMware a EMC. ANECT se tak stal teprve třetí společností v ČR, která tuto specializaci získala.

ANECT a.s. je předním dodavatelem profesionálních řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií. Od svého vzniku se společnost orientuje na komplexní dodávky v oblasti komunikačních systémů a výstavby multiprotokolových počítačových sítí pro středně velké a velké zákazníky. Nabídka služeb společnosti ANECT zahrnuje analýzy, konzultace, poradenství, technické návrhy, zpracování projektů, projektové řízení, instalace technologií, záruční a pozáruční servis, servisní pohotovost, technickou podporu a školení uživatelů. V rámci zajištění kvality komplexních služeb zákazníkům je ANECT partnerem předních světových firem, které se pohybují v oblasti informačních technologií a počítačových sítí. ANECT dosáhl významné pozice mezi IT firmami získáním nejvyšších úrovní certifikací u svých klíčových partnerů. K zákazníkům firmy ANECT patří velké společnosti a organizace jako ministerstva, banky, pojišťovny, poskytovatelé služeb a mnoho dalších.

Více informací o společnosti lze nalézt na stránkách www.anect.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).