Hlavní navigace

Aneta Langerová zazpívá na letošních Královnách popu

[Tisková zpráva] Praha, 22. 7. 2009 - TV Barrandov získala pro letošní koncert Královen popu, který odvysílá ze záznamu na podzim, dvojnásobnou českou slavici a držitelku ceny Anděl Anetu Langerovou. Doplnila tak lineup účinkujících, jejichž výběr se výrazně liší od předchozích ročníků.

Sdílet

“Tentokrát sázíme více na hudební osobnosti než na mediální hvězdy“, vysvětlil dramaturgii Janis Sidovský, ředitel marketingu TV Barrandov. „Letos se koncert královen blíží spíš hudebnímu festivalu, než nablýskané show“, doplnil. S výběrem zpěvaček pomohli i diváci, kteří podle hlasování na barrandovském webu nejvíce chtěli vidět právě Anetu Langerovou, následovanou Lucií Bílou a Helenou Vondráčkovou. S těmi TV Barrandov plánuje jiné nové projekty.

Vítězka prvního ročníku soutěže Česko hledá Superstar zazpívá živě na jednom jevišti společně s Janou Kirschner, Helenou Zeťovou, Bárou Basikovou nebo zpěvačkami z projektu Michala Horáčka Ohrožený druh, Lenkou Novou a Naďou Válovou. Podle tradice koncertu, který Janis Sidovský produkuje od roku 2000, zazpívají i legendy českého popu – poprvé přijala pozvání Věra Špinarová a Eva Pilarová, která koncertem oslaví životní jubileum.

Seznam dalších účinkujících, moderátorů a hostů bude oznámen v příštích týdnech, jakmile potvrdí účast. Dvouhodinový živý koncert s podtitulem unplugged & glamour se uskuteční na nádvoří hradu Karlštejn 31. srpna 2009.