Hlavní navigace

Animovaný seriál Simpsonovi - 15. premiérová ř ada v novém exkluzivním čase

[Tisková zpráva] Od 9. září začíná Česká televize vysílat v novém exkluzivním čase (sobota ČT2 - 12.00) dlouho očekávanou 15. řadu populárního amerického seriálu Simpsonovi.

Sdílet

Premiérová řada tradičně začíná speciálním čarodějnickým dílem a setkáme se v ní se všemi členy rodiny Simpsonových i dalšími postavičkami z města Springfieldu.

V dalších epizodách se na scéně objeví například Homerova matka Mona, která se léta kvůli své bouřlivé minulosti skrývala. Odhalíme tajemství dědy Simpsona a šáši Krustyho, opět uvidíme i ukázky z drsného animovaného seriálu Itchy a Strachy a zároveň se spolu se Simpsonovými podíváme do staré dobré Anglie…

Mezi slavnými, kteří se v této řadě objeví, jsou i kapely Beach Boys či Blood, Sweat and Tears a v originálu se na dabingu opět podílela řada hvězd – například i Glenn Closeová, Tom Clancy nebo autorka Harryho Pottera J. K. Rowlingová.

Přes občasné zprávy o konci seriálu se Simpsonovi vysílají dál – ve Spojených státech se rozbíhá v premiéře už 18. řada! Takže i diváci České televize se mohou těšit ještě na další pokračování tohoto velmi oblíbeného seriálu…

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).