Hlavní navigace

Annex NET s novými posilami

[Tisková zpráva] Praha 27.8.2008 - společnost Annex NET s.r.o., dodavatel komplexních služeb v oblasti informačních technologií a distributor bezpečnostních produktů a řešení společnosti Astaro, posílil od července letošního roku své řady o dva nové manažery. Jsou jimi Boris Daaj (30) na pozici Senior Sales Manager a Michal Hekrle (24) na pozici Junior Sales Manager.

Sdílet

Boris Daaj přichází do společnosti Annex NET po dlouholetém působení ve společnosti Urbana Technologies, ve které působil na pozici Key Account Manager. Vystudoval VŠB-TU Ostrava EKF, obor Marketing a obchod. Ve společnosti Annex NET bude mít na starosti získávání nových partnerů, udržování obchodních vztahů s obchodními partnery a podporu prodeje síťových bezpečnostních řešení. Ve volných chvílích rád sportuje, především plave a lyžuje.

Michal Hekrle vystudoval Ekonomickou fakultu ČZU v Praze a do společnosti Annex NET přichází po dvouletém působení ve Správě počítačových stanic, nákup hardware a software pro ITS na ČZU v Praze. Jako Junior Sales Manager bude mít na starosti získávání nových partnerů a udržování vztahů s obchodními partnery. Mezi záliby Michala Hekrleho patří floorball, tenis a počítače.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).