Hlavní navigace

Annex NET s novými posilami

[Tisková zpráva] Praha 27.8.2008 - společnost Annex NET s.r.o., dodavatel komplexních služeb v oblasti informačních technologií a distributor bezpečnostních produktů a řešení společnosti Astaro, posílil od července letošního roku své řady o dva nové manažery. Jsou jimi Boris Daaj (30) na pozici Senior Sales Manager a Michal Hekrle (24) na pozici Junior Sales Manager.

Doba čtení: 1 minuta

Boris Daaj přichází do společnosti Annex NET po dlouholetém působení ve společnosti Urbana Technologies, ve které působil na pozici Key Account Manager. Vystudoval VŠB-TU Ostrava EKF, obor Marketing a obchod. Ve společnosti Annex NET bude mít na starosti získávání nových partnerů, udržování obchodních vztahů s obchodními partnery a podporu prodeje síťových bezpečnostních řešení. Ve volných chvílích rád sportuje, především plave a lyžuje.

Michal Hekrle vystudoval Ekonomickou fakultu ČZU v Praze a do společnosti Annex NET přichází po dvouletém působení ve Správě počítačových stanic, nákup hardware a software pro ITS na ČZU v Praze. Jako Junior Sales Manager bude mít na starosti získávání nových partnerů a udržování vztahů s obchodními partnery. Mezi záliby Michala Hekrleho patří floorball, tenis a počítače.