Hlavní navigace

ANNO 2005 má již své vítěze

[Tisková zpráva] V sobotu večer jsme se v přímém přenosu televize Nova dozvěděli, které její osobnosti a pořady jsou nejpopulárnější. Ženou roku se stala Lucie Borhyová, Mužem roku Pavel Zuna a v kategorii Pořad roku získal nejvyšší příčku seriál Ordinace v růžové zahradě, který „na stupních vítězů“ vystřídal Pojišťovnu štěstí.

Sdílet

Praha 16. ledna 2006 – Již po jedenácté pořádal časopis Ano anketu ANNO, v níž diváci volí nejoblíbenější tváře a pořady televize Nova. Své prvenství z roku 2004 obhájili moderátoři Televizních novin Lucie Borhyová a Pavel Zuna, v kategorii Pořad roku zvítězil seriál Ordinace v růžové zahradě. Druhé místo mezi ženami získala Adéla Brousková-Gondíková (v roce 2004 třetí), za níž následovala Pavla Charvátová, která byla v roce 2004 osmá. Obliba mužů na prvních třech místech je, zdá se, velmi stabilní. I letos se na druhém a třetím stupínku umístili Dalibor Gondík a po něm Rey Koranteng. Zcela se však proměnila kategorie nejoblíbenějších pořadů: po populární Ordinaci v růžové zahradě následovaly Televizní noviny, třetí místo obsadil denní seriál Ulice.

Vítězem sobotního večera však byl i samotný slavnostní galavečer ANNO 2005. Zaujal 25 % obyvatel České republiky nad 15 let a ve sledovanosti se umístil hned za zpravodajskými pořady televize Nova. Sledovalo ho totiž 2 142 tisíc diváků, což je 49 % těch, kteří v danou dobu trávili čas s televizní obrazovkou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).