Hlavní navigace

ANNO 2006

[Tisková zpráva] Již v neděli 4. února se dozvíme, kdo je nejoblíbenější ženou a nejoblíbenějším mužem TV Nova a který z pořadů této stanice je nejpopulárnější. Anketa Anno se letos konala již podvanácté a diváci opět volili své favority prostřednictvím kupónů, SMS zpráv či telefonem.

Sdílet

Praha 1. února 2007 – V přímém přenosu z pražského Hudebního divadla v Karlíně zazní v neděli 4. února jména osobností a pořadů TV Nova, které si diváci nejvíce oblíbili. Své hlasy posílali desítkám herců, moderátorů a programů a již dnes je jasné, kdo bude patřit k pětici nominovaných v jednotlivých kategoriích (podle abecedy):

Nejoblíbenější žena TV Nova
Antalová Alena
Borhyová Lucie
Bubílková Zuzana
Fialová Markéta
Šinkorová Daniela

Nejoblíbenější muž TV Nova
Gondík Dalibor
Koranteng Rey
Mareš Leoš
Rychlý Petr
Voříšek Karel

Nejoblíbenější pořad TV Nova
Na vlastní oči
Ordinace v růžové zahradě
Pojišťovna štěstí
Televizní noviny
Ulice

Vítězové budou vyhlášeni během slavnostního večera, který uvádí Michal Suchánek s Richardem Genzerem, divákům i svým televizním kolegům živě s kapelou Pajky Pajk zazpívají Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Dara Rolins, Petr Kolář, Petr Bende, Bára Zemanová, Zbyněk Drda a David Spilka. A ceny nejúspěšnějším (v každé kategorii prvním třem) předají Zuzana Kanocz, Květa Fialová, Nela Boudová, Pavel Nový, Oldřich Navrátil, Milan Šteindler, Filip Renč, Irena Pavlásková a Karel Janák aneb tvůrci či herci, jejichž jméno najdeme v titulcích filmů, na jejichž vzniku se podílela TV Nova.