Hlavní navigace

ANNO 2007 již tuto sobotu

[Tisková zpráva] Již v sobotu 23. února se dozvíme, kdo se v divácké anketě ANNO 2007 stal nejoblíbenější ženou a nejoblíbenějším mužem TV Nova a který z pořadů této stanice a filmů, na nichž se podílela, je nejpopulárnější. Anketa se letos koná již potřinácté a diváci opět volí své favority prostřednictvím kupónů, internetu a SMS zpráv.

Sdílet

Praha 21. února 2008 – Přímým přenosem slavnostního galavečera předávání prestižních cen ankety ANNO 2007 nás letos provedou někdejší i současné hvězdy Ordinace v růžové zahradě Daniela Šinkorová, Ivana Jirešová a Veronika Nová. V sobotu 23. února tak v pražské Goja Music Hall zazní jména osobností a názvy pořadů televize Nova, které si diváci nejvíce oblíbili a nejpopulárnějších filmů, jejichž partnerem tato televizní stanice minulý rok byla. Z jejich hlasů, zaslaných prostřednictvím kupónů z vybraných tiskovin, internetu a SMS zpráv, byly v každé ze čtyř kategorií nominovány tyto pětice (podle abecedy):

Nejoblíbenější Žena TV Nova: Adamovská Zlata, Borhyová Lucie, Fialová Markéta, Maciuchová Hana, Šinkorová Daniela.

Nejoblíbenější Muž TV Nova: Gondík Dalibor, Koranteng Rey, Mareš Leoš, Rychlý Petr, Voříšek Karel.

Nejoblíbenější pořad TV Nova: Koření, Ordinace v růžové zahradě, Pojišťovna štěstí, Televizní noviny, Ulice.

Nejoblíbenější film, na kterém se Nova podílela: Bestiář, Kvaska, Medvídek, Obsluhoval jsem anglického krále, Vratné lahve.

Ceny za umístění v jednotlivých kategoriích budou předávat hvězdy seriálů TV Nova – seriáloví doktoři Petr Nárožný z Pojišťovny štěstí a jeho kolegové z Ordinace v růžové zahradě Ladislav Potměšil, David Suchařípa, Ota Jirák a Jan Šťastný (ten účinkuje i v Pojišťovně štěstí), zdravotní sestřičky z Ordinace Jitka Čvančarová, Michaela Dolinová a Veronika Jeníková, dále pak Jana Švandová (PŠ a Místo v životě), Jana Krausová (Ulice) a Miroslav Etzler (PŠ). Cenu Film roku 2007, jehož partnerem byla TV Nova, předá osobně její generální ředitel Petr Dvořák. O hudební doprovod se postará Orchestr Gustava Broma, s nímž vystoupí Karel Gott, Helena Vondráčková, Lucie Bílá, Ewa Farna, Meky Žbirka, Petr Kolář, Petr Bende a Helena Zeťová.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).