Hlavní navigace

Ano, šéfe! – castingová výzva

[Tisková zpráva] Konec dobrý, všechno dobré? To sice většinou platí, ale naštěstí zatím není potřeba pátrat po tom, kde je šéfovi konec. Oblíbený pořad Ano, šéfe! totiž opět vyzývá statečné restauratéry či hospodské, aby se přihlásili a prošli si natáčením ve svém podniku. Podstoupí totiž nejen drsnou drezuru, ale dostanou i neocenitelnou možnost vyslechnout rady a přebrat zkušenosti, za které se mnohdy v kuchyni a na „place“ platí zlatem, potem a krví.

Sdílet

K jistému překvapení tak Zdeněk Pohlreich pokračuje v natáčení reality show Ano, šéfe!, byť před doposud poslední řadou avizoval, že se jedná o jeho poslední sérii. „Ano, řekl jsem, že čtvrtá řada je poslední,“ přiznává rázný napravovatel gastronomických nešvarů. „Ale nikdy jsem neřekl, jak bude dlouhá,“ dodal s úsměvem.

Pro všechny, kteří mají zájem o návštěvu Zdeňka Pohlreicha ve svém podniku a kteří se nebojí vyslechnout si nejen výtky, ale možná i pochvaly, je na stránkách www.iprima.cz připraven přihlašovací formulář. Je to sice jen televizní pořad, ale zrovna vaší hospodě či restauraci může hodně pomoci a vám změnit život k lepšímu. A možná je to vaše poslední šance, protože nikdo – asi ani sám šéf – neví, kdy bude čtvrté řadě konec.