Hlavní navigace

Ano, šéfe! Na Hrádku „straší“ Zdeněk Pohlreich

[Tisková zpráva] Do Litoměřic míří Zdeněk Pohlreich, jedna z největších osobností české gastronomie. Muž s nezaměnitelným charismatem a svérázným slovníkem má názory na svět jídla a vaření zcela jednoznačné a nedělá s nimi žádné cavyky, jak se brzy přesvědčíte. Proč vede jeho dnešní cesta za jídlem právě do Litoměřic? Protože tu sídlí restaurace Hrádek…

Sdílet

Na šéfkuchaře pražského Café Imperial se obrátil Karel Vinař, který úspěšně vede litoměřickou diskotéku Hrádek, ale je rozpačitý z provozu vlastní stejnojmenné restaurace. Pomůže mu renomovaný mistr vařečky Zdeněk Pohlreich odhalit žábu na prameni a navrhnout řešení? Nejprve musí udělat průzkum terénu a provést analýzu přímo na místě. Restaurace Hrádek nemá špatnou polohu, ale konkurence je tvrdá.

Odvaha, se kterou se Karel Vinař obrátil na Zdeňka Pohlreicha, je nepopiratelná. „Koupil jsem restauraci a chtěl jsem, aby mi poradil profesionál,“ vysvětluje svůj krok Karel Vinař. Jak to celá posádka restaurace ustojí? Vydrží takový nápor až příliš citlivá servírka Šárka? A co ten zmatek v kuchyni? Dívejte se na první příběh. Pořad Ano, šéfe! právě začíná. Sledujte již tento čtvrtek 5. března ve 21:20 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).