Hlavní navigace

Ano, šéfe! Pohlreich uprostřed zuřivé manželské krize

[Tisková zpráva] Manželé Cíchovi z obce Hořesedly jsou jako oheň a voda. Paní Zuzana podniká v realitách a již druhým rokem dotuje penzion a restauraci U Pavouka, kterou vede její manžel Jiří. Protože však vede podnik od deseti k pěti, nemůže se na to nečinně koukat a zoufá si. Diváky čeká skutečně vyhrocený příběh. Kde se to Zdeněk Pohlreich octl? To má ještě ke všemu dělat manželského poradce? Sledujte další díl gastonomické show Ano, šéfe! v úterý 13. října ve 20.00 na Primě.

Sdílet

Paní Zuzana chtěla hezkou zájezdní restauraci, ve které by hosty oslovil její kladný vztah k mužstvu kladenských hokejistů. První rok vše vypadalo slibně, pak ale do podniku začala chodit pochybná klientela a pani Zuzana jen platí a platí. Manžel Jiří těžkou situaci vůbec neřeší a pomalu rezignuje. Protežuje kuchaře Františka, který podle Zdeňka Pohlreicha i Zuzany vaří katastrofálně. Právě kuchař je největším jablkem sváru v rodině. Pokud se něco nestane, paní Zuzana vyhrožuje, že buď zabije jeho, nebo sebe.

Po nocích tluče hlavou do zdi a trápí se. Je to chodící uzlíček nervů, personál si myslí, že zbytečně přehání, a místní vše škodolibě pozorují. Pro ostré slovo nejde daleko, zatímco Jiří vypadá v pohodě. Ve hře není nic menšího než majetek, štěstí a zdraví jednoho manželského páru, který se před lety rozhodl, že si otevře restauraci, teď se ale nedomluví absolutně na ničem. Jiří vzdoruje a Zuzana šílí. Takhle vypadá lekce z podnikání v gastronomii, když se do toho pustí lidé s malými zkušenostmi a znalostmi. Na počátku jsou nadšení a snaha – ale ty konce!

Po úspěšném období přišlo rozčarování a oči pro pláč. Dluhy a výčitky rozloží každý vztah. Jak si s tím poradí Zdeněk Pohlreich? Jak se mu bude pracovat uprostřed vyhrocené manželské krize. Sledujte další díl pořadu Ano, šéfe! v úterý 13. října ve 20.00 na Primě.