Hlavní navigace

Nejznámější český anonymizer VPNAnonymizer.cz je na prodej

[Tisková zpráva] Nejznámější český anonymizer VPNAnonymizer.cz provozovaný společností 2GM, s.r.o. je na prodej. Za téměř 3 roky provozu si službu zaregistrovalo více než 4,5 tisíce uživatelů a články o VPNAnonymizeru.cz se objevily ve všech důležitých médiích. Aktuálně používá VPNAnonymizer.cz pravidelně cca 500 uživatelů.

Sdílet

„Hlavní motivací k prodeji je nedostatek času. Naše společnost má primárně jiné aktivity a myslíme, že si VPNAnonymizer.cz zaslouží více pozornosti. Je to projekt s velkou budoucností – zvláště nyní, v době, kdy se internetová bezpečnost stává tématem č.1. „ říká Vojtěch Šťavík, jednatel 2GM, s.r.o.. Dále dodává: „Pokud se mě ptáte na částku, za jakou si představujeme VPNAnonymizer.cz prodat, tak se pohybujeme řádově v desítkách tisíc Kč. Záleží nám spíše na tom, aby se program, který jsme 3 roky vypiplávali a který je naším „dítětem“, dostal do správných rukou.“.

Zájemci o koupi projektu VPNAnoymizer.cz mohou kontaktovat přímo jednatele 2GM, s.r.o. Vojtěcha Šťavíka na emailu stavik@2gm.cz nebo na telefonu +420 777 290 003. Uzavírka nabídek je 22.8.2008.