Hlavní navigace

Anywhere výhradním distributorem produktů Bradmark Technologies v ČR

[Tisková zpráva] PRAHA, 29. ledna 2008 — Společnost Anywhere, jeden z předních dodavatelů informačních technologií v oblasti Business Intelligence, mobilních a systémových řešení, se stala výhradním distributorem produktů společnosti Bradmark Technologies pro další databázové systémy (IBM, Oracle, Microsoft). V České republice jsou produkty Bradmark Technologies (dále jen Bradmark) nabízeny již od roku 2006 prostřednictvím Sybase Software pro databázové systémy Sybase.

Sdílet

Klíčovými produkty Bradmark jsou nástroje pro real time monitoring databázových systémů všech předních dodavatelů. „Produkty Bradmark jsou určeny všem, kteří potřebují mít plnou kontrolu nad během databázových systémů,“ řekl Stanislav Dvořák, produktový manažer ze společnosti Anywhere. Nosným produktem Bradmark je nástroj Surveillance, první a jediné koncové řešení pro monitoring nástrojů databázového managementu. Další klíčový produkt se jmenuje DBControl Online.

Konkurenční nástroje pro real time monitoring databázových systémů jsou na českém trhu dostupné většinou přímo společně s databázemi, nikoliv samostatně. „Produkty prodávané přímo s databází mají ve srovnání s produkty Bradmark většinou omezené vlastnosti,“ uvedl produktový manažer. Cena produktů Bradmark je ve srovnání s pořízením databázového systému velmi nízká. Právě cena, možnosti produktu a platformová nezávislost, tedy jednotné prostředí pro různé typy databázových systémů od různých výrobců, jsou hlavními výhodami produktů Bradmark.

Společnost Anywhere s.r.o. je předním dodavatelem informačních technologií v oblasti Business Intelligence, mobilních a systémových řešení. Datové sklady společnosti Anywhere využívá několik desítek významných firem zejména z řad finančních a obchodních institucí. Komplexní služby v oblasti mobilních řešení zahrnují technologie propojující přenosná zařízení a centrální podnikové systémy. Systémová divize poskytuje poradenství a služby zaměřené na dodávku softwarových projektů.