Hlavní navigace

Aplikace Citrixu pro iPad nyní dostupné na App Store

[Tisková zpráva] Praha, 12. dubna 2010 – Citrix Systems (NASDAQ: CTXS) oznámil, že na App Store jsou nyní dostupné dvě nové aplikace pro iPad – Citrix Receiver™ a Citrix GoToMeeting®. Citrix Receiver poskytuje majitelům iPadu bezpečný přístup ke všem jejich dokumentům a firemním Windows aplikacím a umožňuje jim tak, aby si nosili svoji virtuální kancelář všude s sebou.

Sdílet

Citrix GoToMeeting přináší stejný stupeň jednoduchosti do světa pracovních porad, protože umožňuje uživatelům iPadu snadno spolupracovat z libovolného místa prostřednictvím on-line schůzek, které jsou uživatelsky nenáročné a zároveň vizuálně atraktivní.

„Zařízení iPad se ideálně hodí pro mobilní způsob práce, kde může fungovat jako doplněk firemního PC,“ řekl Mark Templeton, prezident a CEO Citrix Systems. „Tyto aplikace Citrixu pro iPad umožňují pracovníkům v libovolném oboru získat přístup k jejich firemním zdrojům a spolupracovat z libovolného místa, aby mohli efektivněji a flexibilněji využívat svůj čas.“ Aplikace Citrix Receiver a Citrix GoToMeeting pro iPad jsou dostupné zdarma z App Store na iPadu nebo na www.itunes.com/ap­pstore/.

O společnosti Citrix Systems, Inc.
Citrix Systems, Inc. (NASDAQ:CTXS) je předním dodavatelem virtuálních počítačových řešení, která pomáhají firmám poskytovat IT jako službu na vyžádání. Citrix, založený v roce 1989, spojuje technologie virtualizace, sítí a cloud computingu do uceleného portfolia produktů, které nabízejí uživatelům virtuální pracovní styl a IT oddělením virtuální datová centra. Přes 230.000 organizací z celého světa spoléhá na to, že jim Citrix pomůže vybudovat jednodušší a ekonomičtější IT prostředí. Citrix udržuje partnerský vztah s více než 10.000 firmami ve více než 100 zemích. Roční příjem v roce 2009 byl 1,61 miliardy dolarů. Více informací získáte na www.citrixnews.cz nebo www.citrix.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).