Hlavní navigace

Aplikace ČT24 pro iPhony: S novou verzí v obraze každým okamžikem!

[Tisková zpráva] Aplikace ČT24 pro iPhony je dostupná v nové verzi. Třetí generace přináší zásadní modernizaci a jako novinku informační službu – na mimořádné události uživatele okamžitě upozorní tzv. push notifikace.

Sdílet

Rok po uvedení první verze přichází již třetí generace populární aplikace ČT24 pro operační systém Apple iOS. Uživatelé telefonů iPhone dostávají vylepšený, zásadně modernizovaný nástroj pro přístup ke zpravodajskému servisu i vysílání ČT24.

Aplikace ČT24 pro iPhone v nejnovější verzi nabízí modernější design, kompletně nové grafické zpracování a interaktivní prvky. „Na základě dosavadních zkušeností a ohlasů samotných uživatelů jsme vytvořili už třetí verzi aplikace ČT24 pro iPhony tak, aby byla maximálně uživatelsky přívětivá. Zlepšuje se čitelnost obsahu, lidé mají možnost listovat tahem po displeji z jednoho článku na druhý, nebo aktualizovat obsah potáhnutím po displeji,“ říká výkonný ředitel Nových médií České televize Milan Fridrich a pokračuje: „Samozřejmostí je rozšíření interaktivních služeb, sdílení obsahu na Twitteru nebo Facebooku a posílání článků pomocí SMS a e-mailu.“

Uživatelé nové verze aplikace ČT24 pro iPhony jistě uvítají také rozšířené možnosti personalizace. Každý si může seřadit kategorie zpravodajství dle vlastních preferencí a přizpůsobit si tak celou aplikaci sám sobě ‘na míru‘.

Úplnou novinkou je informační služba. I bez momentálně spuštěné aplikace se její uživatelé dozvědí o všech významných událostech okamžitě po vydání zprávy, a to prostřednictvím tzv. push notifikace, tedy zvláštní textové zprávy doručené přímo na konkrétní iPhone. ČT24 bude tuto funkci – kterou lze samozřejmě volitelně aktivovat či deaktivovat – využívat pro upozornění na nejžhavější zprávy, na mimořádná vysílání ČT24 a exkluzivní hosty k horkým událostem. Služba push notifikací zařadí ČT24 v této oblasti mezi světové zpravodajské jedničky, jakou je kupříkladu CNN, které ji také svým divákům nabízejí.

„Nová třetí verze dostává ČT24 v iPhonech z grafického i technologického hlediska na světovou úroveň. Pokud by byl k dispozici silnější datový tok, stane se takto vybavený chytrý telefon silným konkurentem i televizního vysílání,“ shrnuje Milan Fridrich generační skok aplikace ČT24 pro operační systém Apple iOS.

Zpravodajství ČT24 patří na iPhonech mezi nejpopulárnější informační služby v České republice. Aplikace v nové verzi chce tuto pozici upevnit. Appstore ji už nabízí ke stažení nebo jako aktualizaci již instalované aplikace. Novou verzi aplikace ČT24 vyvinula Česká televize s firmou Inmite.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).