Hlavní navigace

Aplikace pro investory umožňuje číst burzovní zpravodajství ve smartphonu

[Tisková zpráva] (Praha, 30.11. 2010) – Nová aplikace českých vývojářů z Inmite se zaměřuje na stále rostoucí skupinu malých a středních investorů, kteří chtějí mít nepřetržitý přehled o čersvých novinkách z burzovního a kapitálového trhu.

Sdílet

„Pokud stejně jako Investičníweb.cz zastáváte názor, že peníze nikdy nespí, aplikace, kterou jsme pro tento server vyvinuli a právě spouštíme, vám bude jako šitá na míru,“ popisuje spoluzakladatel Inmite Jaromír Fulnek.

Aplikace Investiční  web nabízí rychlé a přehledné zpra­vodajství  ze světa, ekonomiky a investic. Mimo textového zpravodajství,  členěného do sedmi rubrik jsou přímo z aplikace dostupné  i videorozhovory a reportáže ze serveru Investicniweb.cz. 

„Obsah Investičního webu se přes smartphony dostane ještě rychleji k drobným investorům, kteří tak budou moct čerpat z pestré nabídky až deseti redakčních článků a videozpravodajství denně a množství online zpráv,“ říká šéfredaktor Investičníweb.cz Petr Novotný.  

Aplikace umožňuje také uložení člán­ků pro pozdější čtení  do paměti telefonu nebo pomocí služby Instapaper, či jeho sdílení  e-mailem. Aplikace je zdarma ke stažení v Apple App Store.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).