Hlavní navigace

Aplikace pro pivaře je na světě

[Tisková zpráva] Jak spojit lásku k pivu a ke smartphonům? Velmi jednoduše. Vytvoříte novou aplikaci. Právě takovou právě spustila česká firma Inmite, která se specializuje na programování aplikací pro smartphony.

Sdílet

Nová aplikace onTap je určena především pro milovníky piva, kteří chtějí zdokumentovat příjemné chvilky s tímto zlatavým mokem a doporučit ostatním uživatelům svá oblíbená místa nebo značky. Aplikace obsahuje fotografie pivních etiket, komentáře pivařů a také ty nej lokace pro dokonalý požitek. Navíc umožňuje sdílet všechny informace přes Facebook nebo Twitter a dokonce uživateli nabízí i slovníček nejběžnějších pivních výrazů.

„Aplikace onTap je první krůček k budování "Facebooku pro pivaře“, plány jsou ale veliké. Kromě pivního deníčku, hodnocení a možnosti sdílení zážitků s přáteli chceme časem například také uživateli na základě jeho oblíbených piv doporučit místní pivo, které mu pravděpodobně zachutná," říká k aplikaci Michal Šajer, Chief Happiness Officer společnosti Inmite.

Sbírku piv i doporučení ostatních lze díky použitým technologiím sledovat na mobilních zařízeních iPhone, iPod Touch a iPad.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).