Hlavní navigace

Aplikace SAP nově poběží na platformě Red Hat Enterprise Linux

[Tisková zpráva] Praha - 1. srpna 2007 - Společnost SAP, největší dodavatel aplikačního softwaru pro organizace všech velikostí, oznámila, že nově certifikovala platformu SAP NetWeaver na pokročilé platformě Red Hat Enterprise Linux. Aplikace SAP tedy lze použít na platformě Red Hat.

Sdílet

Osvědčení SAP zajistí splnění všech kritérií, které jsou nutné k plné součinnosti všech modulů SAP NetWeaver a řešení Red Hat. Všechny vlastnosti platformy Red Hat Enterprise Linux vyhověly podmínkám pro získání osvědčení SAP.

V nabídce je kompletní řešení integrace Red Hat Global File System (GFS), Cluster Suite, SELinux a další technologie pro bezpečnost, sklady a dostupnost. Technologie virtualizace obsažené v platformě Red Hat byly úspěšně testovány týmem SAP a mohou být použity v provozu po uvolnění řešení SAP v prostředí Linux během letošního roku.

„Platforma Red Hat sníží zákazníkům podstatně výdaje, nároky na čas a také úsilí,“ řekl Werner Knoblich, vicepresident a generální ředitel EMEA firmy Red Hat. „Místo investic do drahé infrastruktury mohou zákazníci použít své peníze na něco jiného.“

Osvědčení SAP pro platformu Red Hat Enterprise Linux podtrhuje úzké partnerství dvou vedoucích firem na trhu. Přináší inovaci a bezpečnost investice pro všechny zákazníky.

Red Hat je držitelem celosvětově největší open source ekosystému, v současnosti s více než 1600 certifiko­vanými partnery, nezávislými dodavateli softwaru.