Hlavní navigace

Aplikační sada Siemens OpenScape nyní k dispozici na salesforce.com

[Tisková zpráva] Společnosti Siemens Enterprise Communications a salesforce.com oznámily dostupnost aplikační sady Siemens OpenScape na serveru salesforce.com, a to v kategorii finančních služeb v rámci AppExchange (vůbec prvního katalogu aplikací na vyžádání na světě).

Sdílet

Toto integrované řešení umožňuje zákazníkům salesforce.com uskutečňovat telefonní hovory, telekonference (web/video) a týmovou spolupráci s využitím údajů o aktuální dostupnosti uživatele. Aplikační sadu OpenScape, postavenou na hostované platformě Apex, lze nalézt a vyzkoušet na adrese http://www.sa­lesforce.com/ap­pexchange.

Spojení OpenScape a Salesforce přináší výhody v oblasti prodeje, lepší možnosti spolupráce i větší spokojenost na straně klientů. Společnosti salesforce.com a Siemens Enterpise Communications tak nově definují koncepci otevřené komunikace prostřednictvím integrovaného přístupu k uspokojení poptávky po komunikaci v reálném čase.

Siemens Enterprise Communications vytvořil ve spolupráci se salesforce.com speciální verzi své aplikační sady OpenScape, upravenou pro potřeby komunikace v odvětví finančních služeb. Řešení je plně integrováno se Salesforce tak, aby uživatelé mohli využívat služeb založených na údajích o aktuální dostupnosti, jako je snadné uskutečnění lefonního hovoru, konferenční hovory, sdílení dokumentů či okamžitá výměna zpráv přímo z prostředí Salesforce uvnitř CRM systému.

„Náš software pro otevřenou komunikaci boří existující bariéry mezi lidmi, procesy, aplikacemi a komunikací. Nabízíme možnost komunikovat v reálném čase všemi prostředky, integrovat kontextově závislou komunikaci přímo do firemních procesů,“ říká Andrew Chew, senior viceprezident oblasti Unified Communications, Siemens Enterprise Communications. „Salesforce a AppExchange představují skvělou příležitost předvést a zprostředkovat jedinečné vlastnosti našeho řešení.“

OpenScape je aplikační sada založená na komunikačním protokolu Session Initiation Protocol (SIP), usnadňující komunikaci mezi subjekty s rozhodovací pravomocí ve firemních procesech. OpenScape lze nastavit tak, aby zjistil dostupnost komunikačního protějšku a následně zvolil preferovaný způsob spojení, jako např. e-mail, instant messaging, mobilní telefon či jiný způsob IP komunikace. Umí také zřídit virtuální pracovní skupiny a vytvářet konference. OpenScape dokáže iniciovat komunikaci z libovolného aplikačního prostředí.

„Firmy všech velikostí nyní mohou díky AppExchange provozovat aplikace na vyžádání v oblasti finančnictví, včetně správy majetku, kapitálových trhů, retail bankingu, hedge fondů a mnoha dalších,“ říká Tien Tzuo, ředitel pro strategii, salesforce.com. „Přidají-li si zákazníci ze sektoru finančních služeb do svých instalací Salesforce aplikační sadu Siemens OpenScape, budou schopni řídit své komunikační procesy tak snadno jako své obchodní kontakty.“