Hlavní navigace

APSolute Attack Prevention ochrání sítě i datová centra

[Tisková zpráva] Bezpečnostní manažeři sítí i datových center čelí narůstajícím nebezpečím v podobě útoků na sítě nebo jejich části. Také se zvyšuje zranitelnost aplikací a množí se hrozby úniků dat. Musí se tak stále více řešit ochrana autentikací, zamezení šíření škodlivého kódu, zásahy proti síťovým anomáliím, ... Jen tak se podaří mít fungující síť a dostupné aplikace v maximálním možném rozsahu.

Sdílet

Společnost Radware nabízí pro zabezpečení sítí a datových center nové robustní řešení – APSolute Attack Prevention. Jde o novinku spojující produkty DefensePro a APSolute Vision. Díky této integraci je možné chránit sítě i datová centra jedním systémem, který dává možnost nahlížení bezpečnosti na síť jako na celek.

Řešení DefensePro nabízí v reálném čase ochranu sítě před útoky známými a novými. Jedná se o jedinečné řešení používající systém prevence průniků – Intrusion Prevention (IPS), behaviorální analýzy – Network Behavioral Analysis (NBA) a ochrany před vyvoláním odmítnutí služby – DoS Protection; vše v jednom boxu s možností růstu výkonu.

DefensePro společně APSolute Vision dovolí zákazníkům:

  • mít dostupné síťové prostředky i samotné aplikace a to i v případě, že na síť budou vedeny útoky,
  • v jediném zařízení kombinuje IPS, behaviorální síťovou analýzu, ochranu DoS před vyvoláním odmítnutí služby,
  • v uceleném řešení je obsažen monitoring a vytváření reportů,
  • snižuje celkové náklady na vlastnictví z pohledu správy bezpečnostních řešení.