Hlavní navigace

APVTS zvolila Petra Kastnera mluvčím sekce AO

[Tisková zpráva]

Sdílet

APVTS zvolila Petra Kastnera mluvčím sekce AO

Praha, 23. dubna 2003 – Asociace provozovatelů veřejných telekomunikačních sítí (APVTS) potvrdila volbu nového mluvčího sekce alternativních operátorů, která působí při APVTS. Mluvčím byl zvolen Petr Kastner, senior manager pro regulace a vztahy s operátory společnosti Czech On Line.

Zájmová sekce alternativních operátorů byla založena v březnu 2002 s cílem koordinovat společný postup alternativních provozovatelů při prosazování společných zájmů při zavádění regulačních kroků včetně přípravy novely zákona a spolupráce s orgány EU. Členové sekce alternativních operátorů zvolili Petra Kastnera novým mluvčím jednohlasně. Petr Kastner se totiž v oblasti telekomunikací pohybuje již dlouho a na různých manažerských pozicích působí již více než 5 let.

„Nejdůležitějším úkolem Petra Kastnera bude zkvalitnění komunikace mezi alternativními operátory, dominantním operátorem a orgány státní správy. Mezi jeho další úkoly se řadí například prosazování oprávněných zájmů alternativních operátorů s cílem úspěšně dokončit liberalizaci telekomunikačního trhu,“ uvedl Svatoslav Novák, předseda APVTS.

Petr Kastner vystudoval na VŠE obor Podnikový management. Od roku 1996 pracuje ve společnosti Czech On Line, kde působil na pozicích Provozního ředitele, Projektového manažera a také jako Ředitel pro rozvoj služeb. Je ženatý sedm let, bez dětí. Mezi jeho hlavní záliby patří rodina, fotografování a turistika.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).