Hlavní navigace

Aquasoft mezi 10 nejlepšími českými firmami

[Tisková zpráva] Praha, 7. června 2010 – Softwarová společnost Aquasoft se probojovala do elitní desítky českých firem, které získaly prestižní ocenění v mezinárodní soutěži European Business Awards (EBA). Všech deset společností postupuje do druhého kola, kde se utkají o EBA s konkurencí z ostatních evropských zemí.

Sdílet

European Business Awards (EBA) je uznávaným nezávislým evropským programem, který zaštiťuje světová banka HSBC. Cílem je najít a ocenit firmy z různých oborů, které jsou výjimečné svým přístupem k podnikání.

Do letošního, již čtvrtého, ročníku EBA se přihlásilo více než 3 500 společností z celé Evropy. Pouze 175 firem postoupilo do druhého kola. Do finále se pak dostanou firmy, které se umístí v top desítce v některé z osmi kategorií ceny Ruban d´Honneur. Hodnotit je bude porota, složená z desítek ekonomů, podnikatelských lídrů, akademiků, politiků a vydavatelů médií z celé Evropy. Hlavními kritérii hodnocení jsou prokázaná inovativnost, obchodní zdatnost a trvale udržitelný rozvoj společnosti.

„Velmi nás těší, že porotci vyhodnotili Aquasoft jako jednu z deseti firem, která bude reprezentovat Českou republiku. Program European Business Awards je všeobecně považován za klíčové měřítko nejdynamičtějších firem v Evropě. Těšíme se na další kolo soutěže, kde budeme bojovat o cenu Ruban d’Honneur s ostatními evropskými společnostmi.“ uvádí Petr Franc, generální ředitel společnosti Aquasoft.

Program European Business Awards vyhledává a oceňuje nadějné společnosti, které jsou inovativní, obchodně výjimečné, a zároveň společensky uvědomělé, není jim lhostejné životní prostředí a kladou důraz na personální politiku. Závěrečné vyhlášení absolutních vítězů jednotlivých kategorií se bude konat v listopadu 2010 v Paříži.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).