Hlavní navigace

Aquasoft rozvíjí své obchodní aktivity

[Tisková zpráva] Praha, 18. května 2010 – Aquasoft, přední domácí firma v oblasti vývoje a dodávek rozsáhlých softwarových aplikací, rozšiřuje své obchodní aktivity. Místo Key Account Managera obsadil Pavel Bertelmann.

Sdílet

Z pozice manažera pro významné zákazníky se bude Pavel Bertelmann podílet na vyhledávání nových obchodních příležitostí pro oblast business inteligence, informačních systémů a softwarových aplikací na zakázku. V Aquasoftu má na starosti středně velké a velké organizace působící jak ve státní správě, tak i v podnikové sféře. Mezi prioritní úkoly patří další rozvoj obchodních aktivit a podpora stávajících zákazníků firmy a rozšíření portfolia klientů Aquasoft.

Bertelmann do Aquasoftu přišel ze společnosti PreFIS, kde byl odpovědný za realizaci projektů pro Národní banku Slovenska a Ministerstvo financí České republiky. Profesní znalosti v průběhu uplynulých let získával postupně na pozicích obchodníka, business development manažera, projektového manažera a obchodního ředitele ve funkcích středního a vyššího managementu. Pracoval pro Českou národní banku, v Česku a v Německu pro nadnárodní společnost REUTERS, Stavební spořitelnu ČS, Raiffeisenbank, zahraniční zkušenosti má také ze stáží v Londýně a Vídni.

Bertelmann vystudoval VŠE v Praze. Je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase se nejraději věnuje rodině a sportu. Rád lyžuje, jezdí na kole a hraje tenis.

AQUASOFT spol. s r.o.
Aquasoft patří mezi přední firmy na domácím trhu v oblasti dodávek rozsáhlých softwarových aplikací. Specializuje se na řešení, která podporují klíčové procesy středně velkých a velkých společností a státních institucí. Patří ke stabilním a dynamicky rostoucím společnostem s týmem složeným z více než stovky kvalifikovaných profesionálů. Letos se již potřetí za sebou umístil v desítce nejlepších zaměstnavatelů České republiky v kategorii malé a střední podniky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).