Hlavní navigace

ARBES FEIS [BI] – řešení pro podporu rozhodování během 5ti týdnů

[Tisková zpráva] Nové řešení pro podporu řízení a rozhodování v menších a středních společnostech postavené na vyspělé technologické platformě Oracle osloví svou atraktivní cenou.

Sdílet

Základem řešení ARBES FEIS [BI] je předpřipravený modul postavený nad ERP systémem ARBES FEIS, který je v současnosti využíván jako hlavní podnikový informační systém u více než stovky českých i zahraničních firem a institucí. Řešení, které je technologicky postaveno na platformě Oracle BI, slouží jako základní kámen celopodnikového řešení BI a lze jej napojit na libovolný zdroj dat či podnikovou aplikaci.

Řešení ARBES FEIS [BI] zahrnuje sadu nástrojů a komponent nabízející analytické a reportovací schopnosti, poskytuje rozsáhlé možnosti prezentace dat a snadnou tvorbu reportů, umožňuje sledování zejména finančních ukazatelů, porovnání výsledků a plánů či zpracování ad-hoc analýz. Systém je přizpůsoben potřebám malých a středních organizací, jeho ovládání je snadné a intuitivní s minimálními nároky na školení koncových uživatelů. ARBES FEIS [BI] také vyžaduje menší nároky na IT. Díky 100% webovému rozhraní není nutné řešení instalovat na uživatelském PC. Při standardním způsobu implementace je dokonce možné jej připravit, nasadit a předat do rutinního provozu během pouhých pěti týdnů od podpisu smlouvy.

„Řešení ARBES FEIS [BI] je plně kompatibilní i s ostatními systémy společnosti ARBES Technologies. Silný zájem zaznamenáváme také u zákazníků provozujících řešení pro obchodníky s cennými papíry ARBES TOPAS,“ uvedl Tomáš Denemark, ředitel divize podnikových informačních systémů, ARBES Technologies. „Atraktivní cenová politika, intuitivní uživatelské prostředí a především rychlost nasazení jsou hlavními argumenty, proč volit právě ARBES FEIS [BI],“ dodal.

O řešení ARBES FEIS
První verze řešení ARBES FEIS, určeného primárně pro větší společnosti, byla na trh uvedena již v roce 1994 a dnes jej využívá více než 120 zákazníků z řad obchodních, leasingových a finančních společností a zdravotních institucí. Ke spokojeným zákazníkům patří například Mafra, CCS, GE Money Bank, Povodí Vltavy či Zdravotnický holding Královehradeckého kraje.

ARBES FEIS nabízí komplexní správu ekonomické a účetní agendy klienta s možností jak přizpůsobení se stávajícím interním pracovním postupům a dělbě práce, tak racionalizace zavedením postupů nových. Řešení je vybaveno sadou rozhraní pro komunikaci s aplikacemi elektronického bankovnictví, Českou poštou a jinými externími aplikacemi. ARBES FEIS je plně kompatibilní s databází Oracle 10g a 11g.

O společnosti ARBES Technologies
Společnost ARBES Technologies, tvůrce a dodavatel softwarových systémů, byla založena v roce 1991. Portfolio informačních systémů skupiny ARBES Technologies zahrnuje řešení pro retailové a privátní bankovnictví, správu investičního portfolia, obchodování s cennými papíry, správu a distribuci otevřených podílových fondů, finanční leasing a factoring, CRM a ERP řešení. Skupina ARBES Technologies využívá své silné vývojové základny v Praze a působí v řadě evropských zemí. Další informace jsou k dispozici na www.arbes.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).